Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tavaly nyáron szakítottam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavaly nyáron szakítottam a barátommal, kb 4. hónapot voltunk együtt, de azóta nem tudok szerelmes lenni, úgy hogy nem is írt, nem is taliztunk, még messziről sem láttam. Szerintetek ez miért van? Vagy hogy hogy nem tudok tullépni rajta?

Figyelt kérdés

2017. máj. 12. 21:44
 1/3 anonim válasza:
Jo hogy nem tudsz tovább lépni, mert még szereted, vagy túlságosan kötődsz hozzá. Nem akarod, hogy mással legyél eggyütt bármennyire is próbálkozol mé csak őt keresned benne. Addig nem is fogsz tovább lépni ameg teljesen nem tisztaztad magadban a dolgokat es lassan elfelejted. Amit szerintem meg egyhamar nem fogsz, mert akkor nem tetted volna fel a kérdést. Mert meg érdekel teged hogy mi van vele. Habar ezek az en véleményeim. De ha meg azt is mondogatod, hogy tenyleg nem érzel mar semmit iránta akkor is fogsz. Ha nem számított volna neked a ti kapcsolatotok akkor mar reg tulleptel volna. Tapasztalat 😊
2017. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ lehet igazad van, mert ha mondjuk azt a nevet hallom, latok rola egy kepet stb. Akkor a gyomrom akkora lesz mint egy pingpong labda:-D :-!
2017. máj. 13. 17:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy alakult a helyzet azóta?
2018. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!