Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna ha a barátnőtöknek a karja szőrösebb lenne a tieteknél és sötétebb is lenne?

Figyelt kérdés
Én egy mondhatni "szőrös" lány vagyok. (Bajusszom is van meg mindenhol szőrös vagyok) Természetesen mindenhol szőrtelenítek ezért ez nem tűnik fel de egyedül a karomon nem és ez engem zavar de anyukámat nem tudom meggyőzni hogy leszedhessem. Titeket ez zavarna? Járnátok egy ilyen lánnyal ha a lány alapból egy szép lány de ilyen a karja?

2017. máj. 15. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Miért kell anyudat meggyőzni? Ez a te dolgod, elmész kozmetikushoz és kész.

AMúgy az én karom elég szőrös, ennél nem hiszem,hogy szőrösebb :D És nem lenne kizáró ok!

2017. máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna. És igen járnék egy ilyen lánnyal. :)
2017. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Hát szerintem csúnya szépen mondva. Nálam ez egy kizáró ok lenne mert. Nem tudom elhinni ,hogy anyud visszatart abban ,hogy levágd a karodon a szőrt... Egy este vágd le utána már úgyse tud semmit tenni anyud az ellen ,hogy levágd és hopp meg is van oldva. Ilyen egyszerű!
2017. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem csak a bajusz tud eltántorítani egy lánytól persze ilyen téren. Őszintén engem más szőrzet nagyon nem zavar.
2017. máj. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

semmilyen arcszőrzet ne legyen egy nőn. bajusz, szakáll semmiképp nem lehet. kis pihe karon lábon belefér, de komolyabb dúsabb, bozontos szőr azért ne legyen sehol. számomra az nagyon kiábrándító. és bizonyos részeken meg a szőrt nem is lehet rendesen tisztán tartani, büdösödik (pl hónalj) esetében, és még kellemetlen szag is társul a kellemetlen látványhoz. szóval ott is érdemes azért kiszedni, ha ez esedékes.

persze mindenkinek a saját teste, azt kezd vele amit akar, még csak csúnyán sem fogok rá nézni, de kapcsolatot egészen biztosan nem kezdeményezek ilyen körülmények között

2017. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem a barátnőm sokkal szőrösebb mint én, és sajnos neki kipattogzik a bőre a szőrtelenítéstől, ezért a hasán és a karján ő is meghagyja rádaásul neki sötét és sok van. Ez engem sosem zavart. mind a ketten 17 évesek vagyunk.
2017. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az én karom is szőrös, de annyira megbékéltem már a testemmel, hogy totál nem zavar, sőt emlékszem is egy esetre, amikor egy fiú cirógatta a karom, és totál zavarba jöttem, de őt ez egyáltalán nem zavarta. :D Szóval ne idegeskedj, ez annyira elhanyagolható dolog szerintem... :)
2017. jún. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utolsó valaszolo..h erted h cirogatta,???xd
2017. jún. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!