Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztaltatok olyat, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltatok olyat, hogy egy csúnyácska, esetleg átlagos lányból gyönyörű lett?

Figyelt kérdés

2017. máj. 17. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem nagyon, viszont olyat már láttam hogy (fiú vagyok) véleményem szerint teljesen helyes fiúval volt átlagos vagy csúnyácska lány, nem minden a külső, az csak arra szolgál hogy felkeltsd valaki érdeklődését elsőre, de ha nincs mögötte semmi, akkor sokáig ez az érdeklődés nem fentartható, a külső csak egy plusz, persze egyesek megvannak gyöződve, hogy csak jól kell kinézni és bárkit megkaphatnak, de ők szerintem elkeseredett emberek, akik már beletörődtek az életszomorúságába és nem is tesznek semmit sem ellene, gondolom te lány vagy és az érdekel, hogy még lehetsz-e szép, azt nem tudom hogy mennyire leszel-e szép, de azt tudom, hogy lehetsz szebb, megfelelő hajjal, ruhákkal (sítlussal) tudod fejleszteni a külső megjelenésedet.
2017. máj. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Nem is egy alkalommal. (24F)
2017. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
tavaly láttam egy olyan szituációt, hogy egy csúnyácska lány felvett egy nyári ruhát. az utcán szembe jött az osztálytársa(vagy valaki ismerős lehetett), és a srác köszönés után egyből azt kérdezte van-e barátja.
2017. máj. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én tapasztaltam, egy lány az ismerőseim közül stílust váltott, szép igényes ruhákat vett fel, haját is megcsináltatta szépre, sminkje is príma lett. Amikor így megláttuk először nem hittünk a szemünknek. Azelőtt sohasem használt sminket és állandóan olyan ruhát kellett felvennie amit az öreganyja akart (vele élt)sőt állítólag meg fodrászhoz sem engedte el hanem otthon vágták neki. Az egyetem és a kolesz jót tett neki, megszabadult a kötöttségeitől.
2017. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, láttam!
2017. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általánosban volt egy lány (bottal sem nyúlt volna hozzá senki) és egy nyár alatt bombázó lett belőle. Gyakran gondolok rá már ha érted hogy mikor:)
2017. máj. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fordítva is :'D
2017. máj. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, 2-t is.


1) 12-13 éves koráig anyu öltöztetni alaktalan, kislányos, alkatához nem illő cuccokba, kislányos hajakkal, stréberesen kinéző szemüveg, plusz nála akkor jött elő a pattanásosodás. Egyik nyáron végre eldönti, hogy maga határozza meg a stílusát. Jó hajat vágat magának, pici sminket feltesz, alkaltához illő, divatos cuccokat vesz... elmegy kozmetikushoz, már nem ragyás a bőre. Jobb is a kisugárzása, mert magabiztosabb.


2) Tipikusan ilyen érdekes arcú szépség, akit kiskorában rondának lát az ember, de felnőtt korában meg kb. minden modellügynükség őt keresi típus... őt nem, mert nem elég magas, de értitek. Nem egy klasszikusan vett szimmetrikus arcú, dús ajkú csaj... de egy jó frizurával, jó ruhákkal kifejezetten ez az érdekes arcú, különleges szépség.

2017. okt. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!