Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még esélyem hogy csúnyább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem hogy csúnyább lányból picit szebb leszek az évek alatt? 15L

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 21:29
1 2
 1/15 anonim válasza:

Persze😊

De mindenki olyan amilyen, van akinek úgy fogsz tetszeni ahogy vagy.

2017. máj. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Firedoom ***** válasza:
Ha teszel erte akkor siman. Dontsed el mit akarsz valtoztatni es tedd meg, de elsosorban magadnak felelj meg es ne masoknak.
2017. máj. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Persze😊

De mindenki olyan amilyen, van akinek úgy fogsz tetszeni ahogy vagy.

2017. máj. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kezdj el edzeni. Egyebkent meg sokat fog alakulni a tested,de ha sportolsz akkor sokkal szembetunobb lesz a valtozas
2017. máj. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek van.

Mivel nem vagy megelégedve? Arcoddal, bőröddel, netán pattanásos vagy?

Én is csúnyább voltam, most viszonylag jól nézek ki, de én is szebb akarok lenni. Azt tudom tanácsolni, hogy ápold magadat, ha valami nem tetszik, keress rá megoldást, öltözködj úgy ahogy neked tetszik, ami a te stílusod és amiben tetszel magadnak.

2017. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Persze! (Bár nem hinném hogy gáz a helyzet)

Én is így voltam. Jártam kozmetikushoz hetente (gyanta, szemöldökfestés, miteszer-eltávolítás, stb) és most meg vagyok elégedve a fejemmel. Ma is voltam.

2017. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mutass képet, és lehet megtudjuk mondani hogy mennyire fogsz megváltozni. Amugy semmi sincs kizárva, még nagyon a változó korban vagy. Lehet akár már 1év mulva is teljesen máshogy nézel ki, de lehet ehhez kell 5 is. De az is lehetsz hogy nem változol már sokat. Nehéz kérdés, amugy meg nem vagy csúnya, gyönyörű vagy csillagom és ezt fogadd el és szeresd magad.
2017. máj. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A legszebb rózsa a trágyadombból kinövő. :) Az esetek nagy reszeben szebb lesz idosen ha csunya volt kiskoraban
2017. máj. 18. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem megvan rá az esély de szívesen megnéznélek hogy mit gondolsz csúnyának.
2017. máj. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Példa : Barátnőm egyáltalán nem jött be, csak egy picit mikor 18 éves volt. Nem lett belőle semmi, évekig nem is tartottuk a kapcsolatot. 21 éves korára újra dumáltunk, tök jócsaj lett, imádjuk is egymást, azóta 2 éve tart a dolog. Senki ne mondja hogy nem számit a külső, ez közhelyes. Ha nem számítana, nem tetszene kívülről, nem vonzódnék hozzá, így nem is szerethetném meg! Aki olyannal van kapcsolatban aki nem tetszik neki, az annyira nyomi, hogy más nem is jut neki, pl : igénytelen emberek
2017. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!