Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szerintetek erez irantam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerintetek erez irantam valamit, vagy csak baratkent tekint ram?

Figyelt kérdés
Van egy haverom(kozos barati kor) es igazabol tok joban vagyunk elpoenkodunk neha, de nincs az az igazi szoros kapcsolatunk. A gond az hogy azt hiszem belezugtam(de mindenesetre nagyon tetszik) de nem tudom mit lepjek, eloben tok jokat elbeszelgetunk amikor ott vannak masok is de a neten nagyon nehez, csak egettem magam a probalkozasaimmal szovak azzal felhagytam mert ott nem lehet vele rendesen beszelni.. viszont egy nap akarhanyszor meglat(kozos suli) mindig nev szerint koszon nekem(baratnomnek sokszor emiatt nem is, mert ugy koszon ilyenkor, hogy szia xy, hiaba vagyok massal) es tok kedves velem de nem erzem azt hogy nagyon erzesei lennenek irantam. Multkor meg akart vedeni egy rendezvenyen egy reszeg pasastol de nem tudom,hogy azt baratilag tette-e. Rengeteget nevetunk es mindig viccelodik velem de tenyleg nagyon kiismerhetetlen, szerintetek mit csinaljak? Az aprobb jeleket nem igazan veszi(pl megfogom a kezet valami uruggyek vagy nem is tudom, mindig melle ulok) de nagyobbakat nem merek lepni, mert felek,hogy beegek es elveszitem. Tudnatok tanacsokat adni? Elnezest, ha kicsit zavaros, egy 16 eves elkeseredett lany

2017. máj. 19. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem többet érezhet barátságnál.

[Legalább is az ilyen dolgokra nekem is ezt válaszolták korábban:D]

2017. máj. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet mivel te többet érzel iránta, többet látsz azok a dolgok/megnyilvánulások mögött amik tök természetesek, és valójában nem jelentenek semmit

Pl mikor megvédett, minden normális barát megvédett volna, semmi különös nincs benne

mondjuk az gyanus hogy mindig külön köszön neked 🤔

2017. máj. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is az előző válaszadóval értek egyet, mert nekem is sokszor van az hogy egy fiúnál azt érzem hogy kedvel mert sokat piszkál, sokat nevetünk együtt meg jókat tudunk beszélgetni (de csak is élőben) és néha-néha ki is derült hogy neki is tetszettem de különben nem jellemző. Azt tanácsolnám neked hogy próbálj egy kicsit még többet lépni vagy pedig kerek-perec kérdezz rá. De szerintem inkább csak csináld azt amit eddig és majd minden jön magától ha jönnie kell.☺
2017. máj. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!