Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 15/L (Irjatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 15/L (Irjatok priviben is)

Figyelt kérdés

Van egy srác,régebben tetszett,de most már nem.

Osztály-,& padtársam.

Amikor oda meg vissza voltam érte,de ő nem,elég fura dolgokat csinált.


Pl. Miniszoknyában voltam,nézte a combomat.

Kört átszúrt ceruzával. Ahh hangokat adott ki stb.

Meg arról beszélt h mennyit nőtt neki...


Meg ilyenek.



Most már nem tetszik,ő kezdett el nyomulni.


Meg odaáll mögém...



Hogyan rázzam le?



2017. máj. 20. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Pofon, drága. Egy jo nagy pofont neki!
2017. máj. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Támogatom azt a pofont 😂
2017. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

ezen jót nevettem :DDD



egy jól irányzott térdelés a golyóiba, pusztán szeretetből c:

2017. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogy valami értelmes választ is kapj, nagyon éretlen a srác, de 15 évestől nem kell többre számítani, ezzel nincs baj. Nem tudná felfogni a dolgokat, a lányok érettebbek 15 évesen, így te is, ebből adódott a gond.


Muszáj lesz szépen megpróbálnod elmagyarázni neki, hogy ezzel a viselkedésével teljesen elijeszt. Ha nem megy, tényleg jobb lesz csúnyán közölni, mindig elkerülni, nem beszélni vele. Ha ebből sem ért, akkor jöhet a pofon, de inkább hanyagold az ütögetést :D


20F

2017. máj. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Ez most fájt! :D 16 vagyok és nem nézek pl lányok után sem, mert visszataszítónak találom! c:
2017. máj. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4) ez most fájt, 24 vagyok, és tudok ilyen lenni még mindig :DDDD


amúgy szerintem csak mond meg neki, hogy 'figyi, ez így vicces, meg minden, de nekem te csak haver vagy, ne próbálkozz'

2017. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!