Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedest lehet/erdemes ugy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedest lehet/erdemes ugy kezdeni, hogy bejelolom az illetot facebookon?

Figyelt kérdés

Nem 600 kilometerre lakik, csak szimplan mas suliba jar, es soha nem lattam meg. Szoval hogy lehetne ily' esetben kezdeni az egeszet?

Durr bele a kozepebe, vagy lehet valami kis "alcazas"?

Lanyok, velemeny?

(Ekezetek miatt bocsi, sokkal gyorsabb volt igy megirni telefonrol.)



2017. máj. 20. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet így kezdeni, de esélyes hogy nem fog visszajelölni, és akkor buktad az egészet nagyjából.
2017. máj. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha ismer téged, akkor bejelölheted, és írhatsz neki, így lehet, hogy érdemesebb előbb írni neki, utána bejelölni néhány üzenetváltás után.
2017. máj. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Stark2000 ***** válasza:
100%

Szerintem "yolozd" be! Jelöld be a francba, mit veszíthetsz? :D Ha vissza jelöl írjál rá valamikor, próbálj egyeztetni valami találkozót, de ne legyél tolakodó.


Szerintem jobb kezdeni ott, hogy élőben oda mész hozzá, és valami.. "Szia! Ne haragudj a zavarásért, csak sokszor láttalak már erre és gondoltam megismerkedhetnénk.." hasonló (de jobb! xD) szöveggel előállni.

2017. máj. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát en lány vagyok.

És a lényeg hogy csak ugy jeloltem be facén de én elötte voltam is vele mármint nem ugy hanem egy társaságba.

2017. máj. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hat kedves harmas, sajna mar yoloztam be, es megkaptam azt a hires nevezetes: Latta xx:yy -t. :D

Oke, o masik lany, de mar nala is nehezen vettem ra magam.:D

2017. máj. 21. 00:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy túl erősen indítottál? Egy sima köszönésre azért még válaszolnak, ha mondjuk egyből randira hívtad, akkor ne csodálkozz. Mit írtál az előzőnek és mit tervezel az új lánynak?
2017. máj. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, én 5 évvel idősebb csajt úgy szedtem fel hogy láttam futni én meg utánnafutottam :'D, mikor 5km ot lefutottam vele kitartóan eljött velem randizni :D
2017. máj. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!