Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek is ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek is ennyire bejönnek a telt csajok?

Figyelt kérdés

Nagyon remélem hogy igen mert én lány létemre gyönyörűnek találom a teltebb lányokat, ugyan a saját testemmel nem vagyok megelégedve.

Szerintem ez sokkal szebb és szexibb: [link]

Mint ez:

[link]

Fiúk, vélemény?

Tudom van a ketto kozott is de ha muszaj lenne valasztani akkor egy teltebb, nőies lány vagy egy vékony lányt választanátok?


2017. máj. 22. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

2 kapcsolat és egy Mercedes ára után bátran kijelentem, hogy nyűgözzön le a személyiségével. Az nem kimondottan érdekel, hogy teltebb vagy vékony. Még 17 évesen ismertem egy akkor 24 éves lányt. Ő teltebb volt, de belső tekintetben mai napig nem találtam olyat mint Ő. És am nekem nagyon tetszett úgy ahogy volt.


24/F

2017. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Tudom, tudom a belso is fontos de legyszi egyszer ne legyetek mar ilyen szentimentalisak es csak a kulsore gondoljatok 😉

Am koszonom a valaszt

2017. máj. 22. 21:54
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha csak simán kellene választanom, nos fogalmam sincs.

Nekem tetszik mind a kettő. Ezért is írtam, hogy a belső dönti el. :)

2017. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
bejönnek, de számomra fontosabb maga a személyiség. Értsd úgy, hogy ha szimpatikus, akkor már elég egy teljesen átlagos külső is ahhoz, hogy vonzzon, nem a testalkata lesz a lényeg.
2017. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

😬😬kikeszitetek

Atfogalmazom magam xD

Melyiket tartjatok izgatobbnak?

2017. máj. 22. 22:13
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem szokásom ennyire lealacsonyodni, de hogy konkrét választ kapj: Teltebb.


És nem is vagyok szentimentális. >_<

2017. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm xD
2017. máj. 22. 22:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Vékony lány legyen, de nem anorexiás droidp*csa és nem is hájhajnalka. A lényeg, hogy arányban legyen a magassága a súlyával. Ennyi
2017. máj. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez telt, ez, emberek, ez telt, ba*zki ez???
2017. máj. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy. Tetszik ha a csajnak van nagy feneke de voltam már szerelmes vékonyabb lányba is (nem csontkollekció mert az egyenesen számomra visszataszító.) szóval inkább a husisabbat választom és mindegy hogy van rajta felesleg azért több vagy csak kicsi a lényeg hogy puha legyen a csaj. :D
2017. máj. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!