Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez Barátság extrákkal? 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez Barátság extrákkal? 16/L

Figyelt kérdés

Párszor csókoloztunk,ölelkeztünk,kezet fogtunk

Nem vagyok szerelmes belé,viszont kedvelem

Eddig ez rendben is volt amikor hirtelen azt mondta szeret

Nem tudom,hogy félreértette-e a szándékaim,de én soha nem gondoltam egy kapcsolat lehetőségére vele

Időközben pedig beleszerettem valaki másba aki viszonozná

Mit tegyek?



2017. máj. 22. 22:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%

"Párszor csókoloztunk,ölelkeztünk,kezet fogtunk "

Közben meg nem éreztél semmit.

Sajnálom, kur*a vagy.

2017. máj. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Szegény srác!! Jól elhülyítetted!! Aztán meg a sok csalófott, önbizalomhiányos srác itt sír a GYK-n, hogy átgerték őket. Amúgy képzeld már magad a srác helyébe. Belédszeretett, hagytad magad megcsókolni, ölelgetni, neki az jött le, hogy te is érzel valamit iránta. Aztán meg faképnél hagyod. Ez nem barátság extrákkal ez szemétség a sráccal szembe.
2017. máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Ez barátság szemétséggel^^
2017. máj. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Megvolt beszélve vele hogy csak barátok vagyunk extrákkal,ne támadjatok
2017. máj. 22. 23:02
 5/24 anonim ***** válasza:
52%
Akkir is egy r|banc vagy, ezt el kell ismerned neked is....
2017. máj. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nem vagyok r**anc

Nem csaltam meg senkit és nem én tehetek róla belém szeretett

Nem azért jöttem erre az oldalra hogy ilyeneket olvassak,hanem tanácsért de inkább rá sem nézek erre a kérdésre többet

Ő is tudja mást szeretek,már az elején tudta

Miért lennék ezért r**anc

2017. máj. 22. 23:12
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

Nem a klasszikus érteleemben ,de az. De ennek a kapcsolatnak nincs értelme. Játszol a srác érzelmeivel. Egyáltalán mi értelme valakinek a kezét fogni és csókolgatni, ha nincs érzelmi töltet??

Az lett volna a gáz, ha le is feküdtök.

Ennek a kapcsolatnak semmi értelme!!

2017. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Mojjo ***** válasza:
100%

Mindig találok valami fantasztikusat itt, amikor félrekattintok egy kategóriát és idekerülök...


Naszóval: hibáztál igen. De ha emögött csak naivság, tapasztalatlanság volt, akkor abszolút nem érdemled meg, hogy ler.bancozzanak. Ilyen korban csinálnak hülyeséget az emberek (jóval idősebben is...), de ha már megtörtént, akkor lehet belőle tanulni. A helyzet az, hogy könnyen lehet, már eleve szeretett téged, csak azért ment bele ebbe a "barátság extrákkal" dologba (amúgy azt nem erre mondják, hanem arra ha ennél kissé több is van), mert azt remélte, hogy így majd lehet ebből több is. De ha nem is így történt, csókokat, öleléseket nehéz kezelni, főleg ilyen tinikorban, és simán belédzúghatott közben. Ez sikamlós talaj, nem szabad erőltetni.


Amit most tehetsz, az az, hogy megbeszéled vele, hogy sorry, de nem. Így, hogy belé nem vagy szerelmes, viszont közben felbukkant valaki, akibe meg igen, ezt igen gyorsan le kell zárni. A másik pasival meg hajrá :) És tényleg, lehet tanulni belőle, de az, hogy itt ilyesmiket írogatnak neked, amiket, az igencsak túlzás...

2017. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen utolsó válaszoló :)

Hát eléggé tapasztalatlan vagyok még és ezért is esek bele ilyesmi hibakba

Nagyon sokat segitettel

Legyen gyönyörű ested :)

2017. máj. 22. 23:22
 10/24 anonim ***** válasza:
32%

Hát a világ nagyon nem így működik.

Már ne is haragudjál, de ha valakivel csókolózol, miközben csak kedveled és nem szereted és ezt még normálisnak gondolod, akkor te egy nagyon køcsõg r|banc vagy, akiben semmi érzés, tapintat nincsen...

2017. máj. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!