Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az szerintetek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az szerintetek, hogy élőben jól megy az ismerkedés, míg ha facebookon egyik ismerősömmel szeretnék beszélgetni, akkor ott nem merek kezdeményezni? Mit tudtok tanácsolni?

Figyelt kérdés

Elmagyarázom, mire gondolok (lányokról van szó). Osztálytársaimmal simán tudok facebookon is beszélni, meg élőben is. Iskolatársaimmal élőben tudok beszélni, oda tudok menni hozzájuk, de ha rá szeretnék írni valamelyikre, akivel jóban vagyok (vagy metán tetszik nekem), akkor egyszerűen nem merek. Pedig szeretnék ismerkedni,de így nem megy. (idén érettségizek, szóval már a suliba se fogok bejárni, így még nehezebb lesz velük az ismerkedés)

Milyen tippeket tudtok adni az online ismerkedéshez?

Előre is köszi! :)

(én sem vagyok híve az online beszélgetésnek,de van olyan eset, amikor muszáj ☹)

18/F



2017. máj. 24. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Bennem is van egy ilyen félelem,mert online nem látják a gesztusaimat,ha valamit viccből írok etc.

Amúgy szerintem csak el kell kezdeni :)

Próbálj többet oszt. társaiddal online,aztán a közelebbi iskolatársaiddal és így tovább

2017. máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te vagy a szerencsésebb. Használd arra a Facebookot, hogy elhívj valakit élőben beszélni. Hidd el, fordítva rosszabb és sokkal gyakoribb.
2017. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!