Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne így esélyem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne így esélyem? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Van egy lány,akivel tavaly majdnem spontán lefeküdtünk,de végül nem lett semmi.Utána azt mondta,hogy nem akar tőlem semmit.Ilyen esetben lenne még esélyem akár összejönni vele,vagy csak lefeküdni?Ha igen,mit kéne tennem,hogy elérjem ezt?17 és 18 évesek vagyunk.A válaszokat előre is köszi.

2017. máj. 24. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért nem sikerült, de ha utána azt mondta hogy nem akar semmit akkor valószínű vagy elszégyellte magát vagy benned csalódott. Legjobb lenne tisztáznotok azt a dolgot, aztán minden mást. Vegyél bátorságot és próbáld megbeszélni vele a dolgot, és kérdezz rá lenne-e esélyed.
2017. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ #1-es,majd megpróbálok beszélni vele erről(bár korábban nem sikerült). Amúgy az lehetett a gond(szerintem),hogy én még szűz voltam(vagyok),ő viszont elég tapasztalt ilyen téren...
2017. máj. 24. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:
#2: Ha ezt az okot megtudja, lehet másképp viszonyul hozzád. Itt a nyár..hajrá..esély lehet bármire.
2017. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!