Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kedvesség tényleg instant...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kedvesség tényleg instant jegyet jelent Friendzone falvára?

Figyelt kérdés
Én még azon az elven vagyok, hogy egy lányt szimpla kedvességgel és odafigyeléssel is meglehet hódítani, viszont csak azt hallom, hogy ezzel csak a friendzone-ba száműzöd magad. Tapasztalatom nincs ezzel kapcsolatban, szóval rátok hagyatkoznék. 18/F

2017. máj. 25. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
nem, az unalmasság viszont igen.
2017. máj. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Egyetértek az elsővel. Nem csak az a két lehetőség van hogy valaki bunkó meg hogy valaki kedves és odafigyelő. Lehet valaki kedves és odafigyelő, de közben csipkelődhet poénból például. Én nem szeretem ha a srác csak a kedvemben akar járni és emiatt már kb elfelejti önmagát.
2017. máj. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én sajnos oda jutottam vele. :(

De ne írd nagy kezdőbetűvel a friendzone-t, nem érdemli meg!

2017. máj. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Nézd.. alapvetően két féle lány/nő van.

Az egyik elvek és zónák alapján él, a másikat meg az érzései és gondolatai vezérlik. Az egyik rögvest bekategorizál mindenkit, hogy ő neki kicsodája lehet, a másiknál viszont ezek jóval képlékenyebb dolgok. Az egyiknél a (potenciális) pasija állatias macsó kell, hogy legyen, a másik pedig valódi társat szeretne.

Én egyszer sem bánkódtam egy olyanért, aki azért utasított el, mert kedves, törődő és igazi társ szerettem volna lenni.

Egyébként meg volt olyan lány, akivel legjobb barátokként kezdtük, majd ebből idővel egy komoly kapcsolat lett, és szakítás után továbbra is legjobb barátok maradtunk.

2017. máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálom önmagam adni. Köszönöm a segítséget!
2017. máj. 25. 12:53
 6/9 anonim ***** válasza:
8%

Inkább ez az elcsépelt duma :) okolhattok mindent amiért nem jön össze veletek egy lány, de ez az egyik legszánalmasabb módja, hogy jajj csak barátnak vagyok jó, már maga a szó is fura és undorító nekem, alapból lenézitek ezzel magatokat, illetve azt mondjátok a barátság akkor egyenlő a nullával vagyis beismeritek ha a nő nem adja a lyukát, akkor már nem is ér semmit :), szóval igen ez a gáz viselkedés az ami eljutatt téged a híres nemes fővárosba amit megneveztél (habár nem létezik...) ahelyett, hogy változtatnál magadon inkább ezt okolod meg a lány hozzáállását, és igen ez k*vára zavar már, hogy minden nap van egy ilyen kretén, aki idejön nyomorogni hogy jajj segítsetek, jajj, kérdem én van mit enned? szeretnek otthon? Élsz még? akkor mi a fas*ért nyavajogsz egyetlen nő/lány miatt? Mert nincs a Földön még pár milliárd áhh nincs( megsúgom van, mielőtt félreértenéd), de áhh mindegy hagyjuk, k*váz le inkább minden lányt, aki elutasít....

Persze állításodban az van, hogy te ezt csak hallottad, de ha nem gondolnád így nem kérdezted volna meg, plusz a válaszom nem rád irányult szóval ha nem inged nem evszed magadra, ez inkább annak szól, aki úgy általánosságban mindig ezzel jön mikor kudarc éli, hogy Friendzone-Friendzone-Friendzone-Friendzone-Friendzone mit valami kibass*ot*úl elbas*ot* dubstep zakatolna a fejembe emiatt...

2017. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ez nagyon bonyolult...

sokakban él az hogy ha bunkó vagy stb akkor tudod felszedni a nőket, hát elmondom nem .


Az, hogy valaki jól bánik a nőkkel nem egyenlő a bunkósággal :)


Ez nagyon bonyolult dolog sajnos oldalakat kéne róla írni.


Kedvesség jól jön, ha nem viszik túlzásba és tudja mikor van annak ott a helye, és azt is tudja mikor kell nem kedvesnek lenni:) valami ilyesmi


pacsi x)

2017. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
"Kedves" 6os! Írtad, hogy a válaszod nem rám irányult... Ahhoz képest E/2-ben beszéltél, de sebaj.
2017. máj. 25. 20:56
 9/9 anonim ***** válasza:

"Én még azon az elven vagyok, hogy egy lányt szimpla kedvességgel és odafigyeléssel is meglehet hódítani..."

Mi az a "szimpla" kedvesség? Ez olyan, mintha félvállról vennéd a dolgot. Ott vagy a csaj mellett, kedves vagy vele és kész. Hát, pajti, ennyivel nem jutsz eredményre, az biztos. Vagy bedobod magad teljes mellszélességgel, és bele adsz apait-anyait, vagy bele se kezdj! A csajok az érzéseik mentén élnek és ítélnek. Ha ilyen lagymatag "szimpla" kedvességet tapasztalnak, nekik az jön le, hogy egy menetrendszerű, unalmas, előre kiszámítható figura vagy.

2017. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!