Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrontottam? Most akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam? Most akkor szerintettek mi lenne a jó lépés? 15/F

Figyelt kérdés

Szóval edzésre jár egy lány aki szép, okos és kedves. Az edzőtársaim ha beszélnek róla azt mondják, hogy: "de meg b@**nám". Én ilyenkor nem szólok hozzájuk mert nagyon tetszik nekem az a lány. Nekem nem feltétlenül külsőre, hanem inkább belsőre (persze szép meg minden, de nem emiatt tetszet meg). Nyáron voltunk egyszer Randizni, de ennyi volt. Azóta néha ráírtam és néha beszélgettünk de ennyi. Egyik nap elhívtam moziba amire azt mondta, hogy most vizsgaidőszak van és nem nagyon tud most elmenni. Semmi olyasmit nem mondot, hogy majd azután ezért elutasításnak vedtem.... ezután pár nappal a segítségemet kérte, hogy egy edzőtársunkat keresűk meg (egyébként bárki más segítségét kérhette volna) én meg úgy viselkedtem mintha semmi kedvem nem lenne ezzel és vele foglalkozni (persze volt kedvem, csak elutasított és úgy tudom, hogy ilyenkor úgy kell viselkedni mintha marhára nem érdekelne), de ettől fügetlenül elindultunk megkeresni, futva. Amikor meglett még egy helyre el kellet rohanunk ahol lemaradtam, fordult volna hátra valamit mondani de látta, hogy nem vagyok közel hozzá (kb: 3-4 M távolság volt köztünk) és nem érdekelt (persze érdekelt bármit is csinál) ezért szó nélkül elment és ment edzenni...

Elrontottam? Mit csináljak most? Arra gondoltam, hogy rámosolygok holnap az edzésen és ráírok majd edzés után! Szerintettek?



2017. máj. 25. 20:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy én marha ronda vagyok....
2017. máj. 25. 21:01
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha meg akarsz szerezni egy nőt, akkor (hogy is mondjam szebben?) jó magasról le kell sz**ni. A csajoknak mindig az a pasi kell, aki látványosan nem foglalkozik velük. Ha nem törődsz vele, az idegesíteni fogja. Piszkálni fogja a büszkeségét, hogy nem vagy oda érte, ezért ő lesz oda érted.

Amúgy milyen vizsgaidőszak van 15 éveseknek?

2017. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

úristen tiszta akciófilm :D


hát most annyira elvesztél a részletekbe, hogy inkább csak általánosságba válaszolnék


az könnyen meglehet hogy vizsgaidőszakba nincs ideje, ezért kisebb gondja is nagyobb annál, hogy kivel találkozzon vagy kivel ne


ha amióta ismered ő sosem kereste a társaságod / értsd úgy: rád írt esetleg, érdeklődött felőled, akkor nem valósziű hogy túl sok esélyed lenne, de ha sokat vagytok egy helyen, még bármi lehet ... van szád, használd, beszélgess vele, próbáld keresni a társaságát


írtad, hogy voltatok már randin ... az nem sikerült? miért nem volt több?


nem tudom azt kitől hallottad, hogy ha elutasítanak, akkor neked is kötelező úgy tenni, mintha nem érdekelne a másik, de ez nem minden szituációra érvényes, főleg nem ennyire leegyszerüsítve, úgyhogy azért ne ez legyen az életed mottója

2017. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 Te tiszta idióta vagy. Ezt mégis honnan szedted? A nőknek is van önbecsülésük, nem fognak egy olyan pasi után futni, aki lesz@rja őket. Sőt, normális nő alapból nem fut pasi után. A férfiaknak kell futniuk és mindent megtenniük a nőrét, nem fordítva. Mennyire kifacsarodott a világ, jesszus.

Kérdező, szerintem pont ezért ott rontottad el, hogy úgy tettél, mintha nem érdekelne.

2017. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!