Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoljak akkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak akkor?

Figyelt kérdés
Van egy fiu osztalytarsam. Regen szerintem elegge bejottem neki, eleg nagy celzasokat tett. Most viszont osszezavar. Neha hozzamer simagat, persze csak viccelvileg..meg erdeklodik mindig a pasijaimrol. Neki nemvolt meg komoly kapcsolata, most is kavarhat valakivel. Nem ertem a viselkedeset. Neha dicserget. Eddig komolyan se vettem mert azt hittem a baratai biztatjak, hogy csinalja szivatasbol. Dr nem csak akkor csinalja ha ottvannak a baratai. Neha hozzamer meg mosolyog meg ilyenek. De velem mint mas lannyal nemis ugy beszel. Nemis ertem mar a viselkedeset. Neha tarzozkodo neha mintha udvarolna?! Tanacs legyszives.mit gondoljak?

2017. máj. 25. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Tetszik a srác?
2017. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nemigazan. Foleg hogy enis kavargatok fiukkal. Csak nemtudom hova rakni a viselkedeset es ez zavar..;/
2017. máj. 25. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Tetszel neki.
2017. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!