Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk menstruálhatnak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk menstruálhatnak? Szerintem ennek a srácnak megjött. A többi lent

Figyelt kérdés
Huh...van egy srác akivel sokat veszekedtem és márciusba kibékültünk..két hónapih minden jó volt majd csak úgy, minden előzmény nélkül benyögi hogy ő ki akar törölni az életéből, levegőnek fog nézni..én meg így köpni-nyelni nem tudtam, mivel semmi oka nemvolt. Több szempontból is megvizsgáltuk a barátimmal de semmi. A legjobb barátjának se mondd semmit. A legjobb barátja az én legjobb barátnőm palija. Na és én ezzel a sráccal egy baráti társaságba vagyok....és nem szól hozzám oké. De egyszer volt h csoportba reagáltunk egymás üzeneteire aztán odairta h olyan jó kedvem van, hogy még veled is bírok beszélgetni. Ja és én csomószor akartam békülni de csak szánalmasnak tartott..de else mondja mi a baja és a barátainknak is szar így. És van mikor latom figyel rám, nevet a társaságba velem vagy azon amit mondtam. És felveszi őis poénból a sapim meg ezeket..de nemtudok rajta kiigazodni. Hogy miért ilyen flegma és köcsög..és miért ilyen változó..és már mindenko azt mondaj h ez már csak vergődés amit művel..csak az a ciki, hogy én ezt a srácot ezektől függetlenül..nagyon szeretem.
2017. máj. 25. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miii:D Esküszöm nem tudom eldönteni, hogy viccnek szántad e a konkrét kérdést vagy nem...Ha nem akkor figyelni kéne biológián...meg amúgy nem is értem pontosan hogy függ össze a menstruálás meg az, hogy a srác kizárt az életéből...még ha viccnek veszem a címet akkor sincs értelme, ugyanis menstruáció miatt a nők se viselkednek így, ez nem hirtelen dolog volt, azt mondtad sokat veszekedtetek, aztán kibékültetek, aztán meggondolta magát. Szerintem elég egyértelmű a dolog, a srácnak valami miatt, gondolom a veszekedések témája miatt is elege lett belőled és nem akar még beszélni se veled. Szerintem fogadd el és lépj tovább.
2017. máj. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eléggé vicces amit művel, hogy így ignorál a semmi miatt, kicseszett módon gyerekes, ha tényleg nincsen semmi oka. Ami még viccesebb, hogy neked ez bejön. Ő változni nem fog, mert éretlen, ha ilyeneket csinál, és benőni a feje lágya se fog most. Magadon kéne dolgoznod, és kicsit átgondolni, hogy mit is értékelsz, mert az is nevetséges, hogy ez neked tetszik.
2017. máj. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. A fiúk nem menstruálnak, de nekik is vannak havi hormon ingadozásuk.

2. A pasi egyszerüen bunkó vagy haragszik rád valami miatt....

2017. máj. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs valami rendben az agyában... Irány a pszichiátria!
2017. máj. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!