Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most én vagyok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most én vagyok a szar?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel megbeszéltük hogy nálam leszünk most szombaton vasárnapig.(1 megyével arrébb lakok) Pénteken nagyon sok dolgom van meg keresztanyámnak is megígértem hogy vigyázok a 2 unokanhugomra. Erre ő szerdán kitalálta,hogy neki nem jó a szombat és pénteken jön,én elmondtam neki miért nem és mondta mekkorát csalódott bennem,nem akar találkozni,rendesen én érzem magamat rossznak. Azóta hiába írok csak látja és nem válaszol.
2017. máj. 26. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem te vagy a szar. Ha nem tudtok rendesen kommunikálni, és ilyen dolgon besértődik, szerintem ott az ajtó neki
2017. máj. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az ő elfogadó képességeivel van baj.
2017. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a lelked mélyén te is tudod a választ.

Még akkor sem lenne joga és oka sz..rnak nevezni, ha te mondod le valami komoly ok miatt a talit, de így, hogy ő mondja le a találkozót, és a megkérdezésed nélkül átteszi egy neked abszolúte nem jó időpontba, ezek után abszolúte semmi joga felháborodni.


Nézd... én nem vagyok az elhamarkodott döntések híve. És tudom jól, hogy az ember néha rossz passzban van, néha mond olyat, amit nem gondol komolyan, meg néha ésszerűtlenül, "idegből" cselekszik. De itt sajnos nem erről van szó. Itt nem arról van szó, hogy hirtelen kiakad, és a fejedhez vág fűt-fát, majd amikor kitisztul a feje, belátja, hogy hülye volt, és rendezi a nézeteltérést. Nem. Itt tisztán arról van szó, hogy ad1. téged semmibe vesz, csak magát veszi figyelembe, ad2. elvárja, hogy úgy ugrálj, ahogy ő fütyül. Nekem egy ilyen kapcsolat nem kéne, akkor sem, ha fülig belé vagyok esve. Miután ez már 2 napja történt, láthatóan nem egy hirtelen kiakadásról van szó, szóval feltételezhető, hogy ő alapjáraton ilyen. Egy önző hárpia mellett meg hosszabb távon nem túl élvezetes egy párkapcsolat.

2017. máj. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"mondta mekkorát csalódott bennem,nem akar találkozni"

Fel kell tenni a kérdést neki: MIRE JÓ A HISZTIZÉSE?! Az élet nem körülötte forog és meg kell értse nem csak ő létezik számodra, van a család is. Nem haverokkal miatt nem érsz rá...

2017. máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Benned van a hiba, nyilván nem most derült ki először, hogy annyi esze van, mint egy tyúknak.
2017. máj. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Édes istenem, miért nem osztottál észt mindenkinek?
2017. máj. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem is írnék neki.

Megkérdezném tőle, hogy mégis mi a fenéért hisztizik, mert hogy a fent felsorolt sztori alapján nincsen rá oka!

Ha továbbra is ezt szajkózná, és játszaná a fejét, elküldeném melegebb éghajlatra, hogy az anyjával szórakozzon, és neki hisztizzen.

Ilyen emberekre nincsen szükséged!

2017. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!