Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 évesen még nem csókolóztam....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen még nem csókolóztam. Szerencsétlennek érzem magam a fiuk terén. Többi lent. (? )

Figyelt kérdés
Még sosem volt barátom, de a fiukkal mint haverokkal sem tudok bánni. Nem tudom mi lehet velem, állandóan az jar a fejembe, hogy uristen mit gondolhatnak rolam. Pedig 2evvel ezelőtt nagyon sok haverom volt, de azóta valahogy nem megy a dolog. Nemigazán a "pasi" dolog izgat, hanem csak barátokat szeretnék. :( tippek? (NEM KÉREK ISMERKEDŐS PRIVÁTOT)

2017. máj. 26. 17:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
Legyél felszabadult, lehet túl komoly vagy! És legyél kezdeményező és érdeklődő másokkal, általában ezzel szimpatikussá válsz mások szemében;)
2017. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Értem a problémádat, amit leírtál. Az nem lehet, hogy a környezeteddel van gond? Ők változtak meg,nem?
2017. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm valaszotokat. Második, azota gimnaziumba is kerültem, tehat nemhiszem, hogy ezzel lenne gond.
2017. máj. 26. 17:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szerencsétlen, csak még nem jött el a te időd. Nekem sem volt még fiúm, nem jött össze soha, meg nem is siettetném. Barátként ők találnak meg engem, pedig nehéz eset vagyok, elég visszahúzódó. Mindig akkor volt szerencsém, amikor nem kerestem görcsösen :) 16/l
2017. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem szerencsétlen,én is ugyanígy vagyok fiú létemre,az sztem gázabb :'D
2017. máj. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemaaaaar 15evesen meg nem volt senkitek? Uuu de gazak vagytok.... Hat akkor most meselek valamit, de nem fogjatok elhinni: en 19 avgyok es kepzeljezek nekem sem volt senkim. Pedig en szep is vagyok es eszem is van. Szoval sztem inkabb ti maragyatok csondben
2017. máj. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

#6 Ha eszed van, nem írnád, h "maragyatok"

Egyébként nyugi kérdező.

Kezdjek el itt siránkozni, hogy 17 vagyok már, fiú, és még csak ölelésem is pár volt lánnyal?

Nem érdekel. Nekem igazi szövetséges kell.

Akiben bízhat az ember. Aki jólelkű, okos. (meg persze szívesen dugnám xDDD)

Hidd el, az élet nem úgy megy, mint az amerikai filmekben, hogy van a film 2 főhőse, az utcán egymásba mennek, és kialakul a szerelem. pl. alapesetben, ha valakibe belemész az utcán, bocsánatot kérsz, megzavarodsz, és nem az életed szerelmét fogod elkezdeni keresni a másik emberben (akibe belementél).

Barátok? Ha találsz valami szimpatikus embert, akivel jól elbeszélgettek, már jó.

17F

2017. máj. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
23%
Legyél leszbi :) 14/L
2017. máj. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem 17évesen sikerült.
2017. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én nekem sem volt még senkim :D 16/F, pedig azt mondják, szép és cuki vagyok :D
2017. aug. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!