Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális? Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Ha igen, mit kellene tegyek, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,pincér az egyik helyen ahova szoktam járni és nagyon bejön,valami fura érzés kap el mikor meglátom,olyan férfiasan néz ki nem mint a korombeli fiúk és annyira megfogott.A probléma az,már ha ez probléma nem tudom igazából,hogy kb.olyan 25/26 évesnek nézem nem tudok róla semmit csak a nevét és én 17 vagyok. Ez nagy korkülömbség? Ha nem,akkor mit kellene tegyek,hogy rájöjjön h vonzódom hozzá? Én is látom h néz de mást nem nagyon veszek észre rajta.Mit kellene csináljak,hogy észrevegyen?

17/L



2017. máj. 26. 22:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A korodat tekintve ez a korkülönbség nagy.

Nekem kb. 5 lány tetszik. És? Ez csak tetszés, nem akarok tőlük semmit. Indokolja egy tetszés a kapcsolatot? Nem.

Keress korod belit, nem mindegyik egyforma.

Ha 25-26 éves lennék tudod mi jutna eszembe egy 17 éves lányról? A szex. Csak a szex. Persze ez egyénfüggő, de ne várd,hogy egy rég felnőtt ember egy gyereklányt komolyan vegyen.

2017. máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!