Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesít, hogy ennyit álmodok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít, hogy ennyit álmodok mostanában vele. Miért van ez?

Figyelt kérdés

4éve már hogy szakítottam a volt barátommal, közvetlen azután iskolát is váltottam. Sokáig nem tudtam továbblépni, mindenhol őt kerestem bár én szakítottam vele, mert elég sok furcsa dolga volt, és akkor kételkedtem abban, hogy szeret. Rá két évre is úgy éreztem sosem fogok hozzá hasonlót találni, és jól elcsesződött az életem. Egyfolytáában vele álmodtam, és ki akartam békülni még közvetlenül a szakításunk után. Tavaly év végén viszont megismerkedtem egy nagyon rendes fiúval. z ijesztő az egészben, hogy az első randin azugrott e, ennyorehasonlít az első arátomra. A kinézete, a gesztusai, a hangja. ersze ma már tudom, nem asonlitanak annyira, de azért picit igen. szeretem őt nagyon, már 7hónapja vele vagyok, de mostanság újra előjöttek ezek az álmok és egyre gyakrabban. Mindig azt álmodom, hogy újra összejövünk és bevalljuk egymásnak, hogy még mindig szeretjük egymást kölcsönösen. Az álmaim annyira szépnek tűnnek de egyszerűen nem értem miért álmodok még mindig vele. Miért van az, ha valaki megkérdezné akár most, ha lenne esély, hogy újra összejöjjünk, automatikusan azt mondanám hogy vele szeretnék lenni?!

Tudom, nagy nyomot hagyott azbenned életemben pedig vele még semmi különösebb komoly dolog nem volt 14évesen.. de egyszerűen zavar.



2017. máj. 27. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Azèrt törtènik ez , mert vonzódsz hozzá és hiányzik ő, bár szerintem nem akarod ezt teljesen bevallani magadnak, mert tudod , hogy nem lehettek együtt. Velem is ez van, szerintem el fog múlni, minden múlandó.
2017. máj. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ugyanezt érzem én is... már több mint 2 éve szakítottam a barátommal de bármikor újrakezdeném vele, annak ellenére is, hogy elég sok rossz dolgot tett anno.Ha bárhol látom gyorsabban ver a szívem és mintha látnám rajta azt, hogy hiányzom neki is. Tudom, hogy ő volt nekem az igazi és nem lesz több ilyen. Vele terveztem családot gyerekeket, mindent, imádtuk egymást.

Azóta van barátom, de annyira fáj a szívem mert nem akarom megbántani azzal, hogy nem tudom annyira szeretni amennyire tudtam a volt barátomat. Szeretem nagyon, de nem vagyok szerelmes.

Én nem tudom mikor fogok vajon túllépni rajta, de az biztos, hogy egy ilyen sajnos nem működik egyik napról a másikra :/

2017. máj. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 666_SatAn válasza:
Első válaszoló, nincs igazad, mivel ha hiszel abban hogy mindenkihez valaki tartozik, illetve igaz szerelem,és ha rá találsz az igazira akkor onnantol nincs leállás, az érzéseid, gondolataid nem fognak elmulni, fogsz rá gondolni fog hiányozni, lesznek vele különös almiod.. Ami igazán segíthet az az hogy raszoksz, idővel rá szoksz arra hogy ő más volt, őt szeretted igazán... De lehet hogy még vissza jön lehet nem most lehet csak 1 év múlva lehet valahol találkoztok, bármi történhet.
2019. febr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!