Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez kapnak erre a tinik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kapnak erre a tinik?

Figyelt kérdés
Azt latom hogy az a gyerek lesz népszerű a 12-18 évesek között akinek 2789866 lajk van a profilképén ,iphone van , van vagy 4 féle méregdrága cipője,meleg páwa haja van és musicallyket csinál illetve cigizik és eljátsza a nagymenőt. Ez a mai lányoknak nagyon bejön és inponáló! De mi a frászért?

2017. máj. 28. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire elkeseredett vagy, hogy 5x írsz ki egy kérdést a páwákról? :D
2017. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én élőbe egy olyan lánnyal sem találkoztam akinek ez bejönne :3
2017. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne irigykedj, örülj hogy egészséges vagy. (Remélem.)
2017. máj. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Meg mindig azt hiszik néhányan hogy egy dagadt kisfiú vagyok akinek sosem volt barátnője. Emberek ! Engem csak érdekel a tinik gondolkodása, semmi több.
2017. máj. 28. 21:24
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Ez így igaz!! Nekem csak 2789865 láLYk van a képemen és ezért senkinek sem kellek :/ túlságosan pontosan számoltál....

Megéri egyáltalán ilyen emberrel vitába szálni miért nincs igazad? Mert szerintem ha leírnám, akkor egy k*va szót nem értenél meg belőle..

2017. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem pont, hogy ez nem jön be, de észrevettem én is, hogy manapség ez "menő" , de én sem értem miért. Szerintem ezektől nem lesz férfias :/
2017. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez azert sokmindentol fugg. Tereszetesen lehet iphonja ha egy életképtelen személy aki ráadásul emberileg nulla.
2017. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Annyi lájk lehet a profilképeden amennyit akarsz öcsém, rakd fel addmefastra és már lájkolják is..
2017. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem es a baratnoimnek pl.ez egyaltalan nem jon be, sot futunk az ilyen egyedektol. Ja es egyikunk sem banyarem, apoltak, normalisak, korunkhoz kepest muveltek vagyunk, adunk magunkra.
2017. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sracagepmogott! Nyugodtan írd csak le!:)
2017. máj. 28. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!