Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van bűntudatom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van bűntudatom?

Figyelt kérdés

A story 3 hete kezdődött. Sajna a történet összes szereplőjével egy osztályba jarok. Van egy fiú osztálytársam, egyben legjobb fiú barátom. Három hete megtudtam a legjobb barátnőm barátjától, hogy a legjobb fiú barátom szerelmes belém. A legutóbbi osztálykiránduláson a fiu barátom (és az osztálytársaim, akik tudták hogy a fiú barátom szerelmes belém) egyértelmű jeleket adtak, így végül a kirándulás után rákérdeztem és beismerte hogy szeret. Én megmondtam neki, hogy maradjunk barátok, mert nekem más tetszik. (Vele éppen "épülget" a kapcsolatom)


Viszont az utóbbi időben amikor meglátom a srácot, megsajnálom és előtör belőlem a bűntudat, amiért miattam szomorú.


Mit tehetnék?



2017. máj. 28. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Csináljatok közös programokat, hogy lássa hogy fontos vagy neki,ha csak barátilag is. El is mondhatod ezt neki, hátha jobban érzi magát tőle. :)
2017. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert embernek születtél, most erre mi a fas*t mondjak, ha pontosabb adat kell, akkor kérdezz meg egy pszichológust aztán majd ő elmagyarázza részletesen, hogy miért van az embernek bűntudata..

Amúgy meg valószínűleg tudod miért van, mert mindent leírtál, akkor meg minek idegesítesz vele ha???

Mit tegyél? Sza*d le, ha mindig csak mással törődsz, akkor 50 évesen azt veszed észre, hogy sohasem éltél, az ő dolga túlvészelni azt, hogy nem jön be valakinek, nem őt utasították el a Föl történetében először, szóval majd túléli valahogy..

2017. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, mint a barátod.

A legjobb amit tehetsz az az, hogy nem foglalkozol vele, kerülöd a társaságát. Ez az elején lehet hogy csak rossz lesz mindkettőtöknek (inkább csak neki), de ha keresed a társaságát, foglalkozol vele, de nem "úgy" gondolsz rá, csak megnehezíted mindkettőtök dolgát. Ő továbbra sem fog belőled kiszeretni, neked pedig továbbra is bűntudatod lesz emiatt. Tapasztalatból mondom, hogy ezzel csak rontanál a helyzeteden.

Ha törődsz vele -mint barát-, úgyis félre fogja érteni, és nem fogja elfogadni a helyzetet. Ha nem foglalkozol vele, nem írsz neki, kerülöd a jelenlétét lehetőleg venni fogja a lapot, így lesz a legjobb :)

(Hasonló cipő (én vagyok a "szenvedő" fél), de már mondtam :D)

2017. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Röviden annyi lett a vége, hogy közölte, látni nem akar többé, azóta kerüljük egymást :|

2017. júl. 1. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!