Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret?

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal 1 hónapja vagyunk együtt és már most elég furcsán viselkedik..

Eddig 2szer vesztünk össze de sikerült megbeszélni.

Viszont egyik nap tök rendes,a másik nap meg tisztára úgy tűnik mintha lenne valami baja de nem hajlandó elmondani hogy mi..

Volt barátnőjével rendszeresen írogatott,ez miatt vesztünk össze most pár napja, akkor a kedvemért letiltotta

Mostanaban mindig elfordítja a teloját ha előveszi mintha nem akarná hogy lássam..de így is láttam fél szemmel hogy egy másik lánnyal is írkál a mai napig (a csajjal majdnem összejött mielőtt mi összejöttünk)

Mit gondoltok? Én reagálom túl vagy van okom az aggodalomra?


2017. máj. 29. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jelent jót...az hogy más lánnyal is beszél az nem lenne ba de hogy azzal akivel majdnem osszejott elotted es nem mutatja meg... lehet h szeret de szerintem tisztazzatok es mond el neki h mit erzel.
2017. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagytok ti még készen az ilyesmire. Te sem, ő sem.

Amit csináltok az bohóckodás.

Egy rendes párkapcsolat egész más kávéház.

2017. máj. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt 2 veszekedés? És te ezt jónak érzed?

Egyébként ha már most sem bízol benne, ebből nem lesz semmi. Simán megmagyarázza neked, hogy "jajj csak a lány írt rá és nem akart bunkó lenni" vagy "haverjaival hülyítik" vagy bármi. Vannak emberek, akik profik ebben, és mé neked lesz bűntudatod :) Aztán végigveszekedtek 1-2 évet és kiderül, hogy végig másokat fűzött melletted.

Már ha tényleg ilyen a jelleme (de ha exével írogatott és most is valaki fontosabb neki amikor együtt vagytok... hozzátenném, hogy eszembe nem jutna bárkivel chatelni miközben a párommal vagyok, sőt! én a párom csengőhangját sem hallottam még soha mert MINDIG lehalkítja amikor velem van).

Vagy okkal gyanakodsz, és akkor jobb, ha még most az elején megszabadulsz tőle (később csak rosszabb lesz, mert megszokod, jobban ragaszkodsz hozzá stb..)

Vagy te reagálod túl, de az a verzió sem jobb. Hogy miért? Mert ha egy hónap után is paranoiás vagy, nem bízol benne azzal előbb-utóbb úgyis megmérgezed az egész kapcsolatot. Akkor meg vagy pokol lesz, vagy tényleg belehajszolod hogy megcsaljon.

Őszinte leszek veled, szerintem ennek nincs jövője.

Neked nem lenne jobb kétségek nélkül ismerkedni, olyan mellett lenni akiben megbízhatsz? :)

2017. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) hát én is egyre jobban úgy érzem hogy nem sok értelme van ennek a dolognak..csak tudnám miért jó ez..havalaki nem szeret nem egyszerűbb megmondani? Mindig ha kérdezem tőle hogy mi a baj,történt valami?,tudok segíteni? Az a válasz hogy nincsen semmi,mégis mi lenne?

A szex témát is elég hamar felhozta,konkrétan 2-3 nap után hogy mikor aludhat velem meg stb..

2017. máj. 30. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!