Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan sértődött...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan sértődött be a csaj? 17/f a csaj kb 15 lehet

Figyelt kérdés
4-8ig egy suliban jártunk. Tudtunk egymásról de soha nem dumáltunk. Egy éve a parkban kint voltam a haverommal meg ő is a baratnőjével. És egyszercsak megszólítottam/megszólított..lényegtelen. És egy rohadt jót dumáltunk négyesbe. Másnap rámírt hogy akarunk-e találkozni de én lepattintottam mert hülye voltam azt hiszem le is tiltottam. 1..2 hete rá írtam mert szép csaj lett belőle. Utánna írta hogy úgyis csak játszadozni szeretnék vele meg hogy hogy megsértettem meg miattam napokig nem alutt stb. Mondtam neki hogy nem kell mindig túlzásokba esni. Azóta nem ír vissza
2017. jún. 4. 18:43
 1/8 October15 ***** válasza:
100%

PLS.. XD Amúgy 1-2 hét alatt lett belőle szép csaj? + Nem értem mi a problémád teljesen jól betippelte, hogy mit akarsz tőle és nem volt rá vevő.. a nem tudott aludni részt én meg inkább a melegnek tudnám be.. :D


25F

2017. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Jogosan, de hogy nem aludt, mert egy néhány órája megismert srác megszakította vele a kapcsolatot..nos, az borzasztó gyerekes, mondjuk még csak 15 éves.

Te se viselkedtél egészen normálisan.

2017. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a lányok a szívükre tudják venni az ilyesmit, aki hibázott az te voltál..(sőt látszik h csak arra kellene neked)
2017. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Képzeld el a szituációt fordítva.

Amúgy meg ha tök jót dumáltatok minek kellett lepattintani?! Letiltani meg aztán főleg? Csak mert nem nézett ki jól? Oké, rendben...sok ember olyan felszínes, hogy a külső jobban számít a belsőnél. De ezt akkor sem értem. Elég bunkón viselkedtél. Aztán meg most elvárod tőle, hogy rögtön ugorjon, csak mert már nem látod csúnyának? Egyébként meg szerintem a csaj elég jól kikövetkeztette mit akarsz tőle, és tudatta veled, hogy ebből ő nem kér. Amit meg is értek. Az a része túlzás, hogy miattad napokig nem aludt. Ugyan már. Alig ismertétek egymást. De ha én véletlen egy fiú miatt napokig nem alszom, azt semmiképpen sem közlöm vele. Ez szánalmas. Viszont nem értem miért lepődsz meg a reakcióján. Igazi baromként viselkedtél, nem bántásból.

2017. jún. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ember, ezt most komolyan kérdezed? Rohadt jót dumáltok, ő ír rád, lepattintod és le is tiltod, majd szép csaj lett és azonnal ráírsz. Szerinted ő nem tudja, hogy szép csaj lett belőle? Jogoosan sértődött be, és szerintem csak az a gondod, hogy beletrafált abba, hogy mi a szándékod.
2017. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, jogosan sértődött be.

Még ha csak azt írtad volna neki akkor, hogy nem érsz rá, akkor azt mondom, hogy oké, de letiltani? Ő csak találkozni akart veled, mert élvezte a társaságodat... Biztos nagy kő esett le a szívéről.

Az meg aztán mégjobban kiverte nálam a biztosítékot, hogy csak azért írtál rá, mert jó csaj lett belőle. Egyetértek vele abban, hogy csak játszadozni szeretnél vele... Egyet mondok, nem érdemled őt meg!

2017. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt nem írtam hogy ő akart tőlem valamit.
2017. jún. 4. 20:33
 8/8 anonim ***** válasza:

*ALUDT............ ALUTT bmeg alutt........

Mindketten hülyék vagytok amúgy :)

2017. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!