Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit szólnátok ahhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok ahhoz ha egy srác bejelölne titeket facebookon és szeretne veletek beszélgetni/ismerkedni?

Figyelt kérdés

Most költöztem egy kisvárosba (2000 lakos kb) át és első nap amikor pakoltunk ki a teherautóból az utcánkban elsétált egy lány.

Kedvesnek tűnt, hangosan köszönt és hát megtetszett..

Semmit nem tudok róla csak a nevét sikerült kiderítenem és megtaláltam facebookon, de eddig nem mertem még bejelölni.

Ha be is jelölném miket lehetne írni? Nem szeretnék túl nyomulósnak tűnni.. 15 éves ő is és én is.



2017. jún. 6. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Változik. Van lány ki nagyon pozitívan,nyitottan reagál az ilyesmire,van aki pedig egy szót ír vissza,vagy vissza se ír...van aki kiváncsi hogy ki vagy s van ki meg se nézi hogy mit írtál. Lánytól függ. Szerintem legalább beszélj vele mielött bejelölöd,de akár szerencsét is próbálhatsz,s reményketsz hogy minden jól sül el.
2017. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először ha van rá lehetőség személyesen beszélgessetek. De ha nincs jelöld be nyugodtan, én elképesztően örültem mikor bejelölt és rámírt a srác akivel csak látásból ismertük egymást meg csak egymás nevét tudtuk. Ráadásul nagyon jól sült el a dolog, szóval egy próbát mindenképp megér, veszíteni nem veszíthetsz vele
2017. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan jelöld be! Szerintem ha rádköszönt pedig nem is ismer az nem azt jelenti, hogy egy zárkózott típus.
2017. jún. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Szerettem volna vele beszélni személyesen de azóta nem láttam. :(

Marad a jelölés :)

2017. jún. 7. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!