Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejelöljem Faceboo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejelöljem Facebookon? Nem venné rossz néven?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel kb. 2 hete találkozam. Majdhogynem csak egy percre láttam, mert a magántanárom keresztfia és csak gyorsan beugrottam hozzájuk valamiért. Akkor nem volt időm beszélni vele és megmondom őszintén eléggé leblokkoltam, amikor megláttam...Valamiért azóta többször is eszembe jutott, hogy mi lett volna, ha beszéltem volna vele. Első ránézésre egy rendes fiúnak tűnt. Egy kis keresgélés után ráakadtam Facebookon, legalábbis azt hiszem, hogy ő az. Nem tudom mit szólna hozzá, ha bejelölném, mert lehet nem emlékszik a nevemre, vagy csak nem ismerne fel kép alapján, mert tényleg kb. épphogy csak látott. Tudom, hogy nem interneten kellene elkezdeni az ismerkedést, de mivel másik városban lakik, ezért nem tudnék csak úgy összefutni vele...Szerintetek mit csináljak?

2017. jún. 9. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Bejelölheted, ha tényleg van valami mondandód neki. Nincs mit veszítened. A lényeg, hogy tudd, mit akarsz tőle és vedd figyelembe azt is, hogy talán nem te vagy az, akire szüksége van. Fontos ezt szem előtt tartanod, mert különben nagyon nagy bukta lehet.

Hajrá!

2017. jún. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az könnyen meglehet, hogy nem tetszenék neki, mivel eddig még senki nem érdeklődött irántam és ennek biztos van valami nyomós oka. De azért talán egy próbát megér. Ha csak összebarátkoznánk én annak is örülnek, mert úgysincsenek nagyon barátaim.
2017. jún. 9. 13:23
 3/8 anonim válasza:
Jelöld be! Semmit nem veszíthetsz. :) Csak egy gombnyomás. Ne félj. Akár még barátok is lehettek, ki tudja mi lesz! Tényleg megér egy próbát. :)
2017. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen ezeket a bíztató válaszokat! Bejelölöm. :)
2017. jún. 9. 21:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Na visszajelölt? És ha igen, elkezdtetek ismerkedni? :D Komolyan érdekel :D :D
2017. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Végül nem jelöltem be. Nem hiszem, hogy érdekeltem volna. Tudom, már elég sok lehetőséget elszalasztottam eddig, de remélem majd egyszer összejön. :)
2017. júl. 25. 08:15
 7/8 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok.. Hát akkor sok sikert az ismerkedéshez :) ;)
2017. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2017. júl. 25. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!