Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szóltok ehhez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Mivel a barátommal nem találkozunk mindennap, chat-elni szoktunk. A "gond" viszont az, hogy mindig csak esténként. Nos, engem ez általában azért zavar, mert tudom, hogy szinte egész nap fent van és nincs semmi különösebb dolga, ami miatt nem lenne időnk beszélni. Mégsem ír. Ha pedig én írok, akkor nagyon keveset beszélünk, és volt arra példa, hogy azt mondta ,,majd este beszélünk :)". Rendszeresen be van osztva, hogy max. 8 után ír. Nektek mi a véleményetek? Én vagyok csak a hisztis?
2017. jún. 11. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Egész nap nehéz témába lenni pár hét után:D, szóval elég az szerintem, várjátok a talit :D
2017. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Unalmassá válna ha egész nap beszégletnétek. lehet tanul, csinál valamit hobbija van ki tudja. Attól hogy fent van még lehet elfoglalt. Lásd én mindig online vagyok mert emgy a gépem mégsem jelenti azt hogy foglakozok is vele hogy ír valaki. Szerintem az így korrekt ahogy csináljátok
2017. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!