Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk szeretik ezeket a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk szeretik ezeket a lányokat?

Figyelt kérdés
A fiúk/férfiak mit gondolnak azokról a lányokról/nőkről akik kissé elérhetetlenek számukra, ez alatt azt értem hogy nem lehet könnyen megszerezni őket. Nem fognak az első találkozásnál smárolni, nem lesznek teljesen oda meg vissza a pasitól legalább is nem mutatják ki ezt. De tegyük fel hogy ez a nő egy vicces, laza, barátságos csaj aki szeretné ha teperni kéne érte és nem akar mindenkivel ágyba bújni de szeret flörtölni. Mit gondoltok fiúk? Ezek a lányok tetszenek nektek?

2017. jún. 11. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de a teperés nem tetszik. Persze ne legyen könnyen kapható.
2017. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Stark2000 ***** válasza:
100%
Hát aki pár hónap után se dob be semmi jelet, hogy vonzódik hozzám, azt lehet hagynám a francba. Én nem igen szeretek hónapokon át udvarolgatni.. Ha küld valamiféle jeleket akkor elhúzódhat, de 2-3 hónapokat senki ne kérje, hogy várjak. Számomra annyi idő alatt elveszik az a bizonyos "motiváció" és beleunok - kivéve, ha életem szerelme lenne.. Ha első 2-3 randin ismerkedés meg ölelés van puszival az teljesen oké..
2017. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 redghost ***** válasza:
Szeretem ha egy nő egy vicces, laza, barátságos. Azt sem bánom ha nem adja könnyen magát,örülök hogy nem könnyű vérű ,de ha túl sokat kell teperni érte 2-2,5 hónapnál többet,akkor hagyom az egész dolgot a pi*ába.
2017. jún. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, az ilyenek nem csalnak meg:D
2017. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok csajra ez a jellemző hogy játszák a nehezenkaphatót. Nem rossz dolog ez,bár a pasi nem fog örökre várni. Előbb vagy utóbb meglehet unni ha nem haladnak előre. 19F
2017. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem állhatom azt ha "teperni" kell egy lányért aztán közben ő semmit nem tesz azért hogy haladjanak valamerre a dolgok.
2017. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szal a kérdés arról szól, hogy van egy csaj, aki állítólag nagyon értékes és rengeteget masztizik, de még szexelni nem mer, ezért kiír egy ilyen kérdést arra hivatkozva, hogy hát ő nem adja csakúgy magát ám... érte meg kell ám küzdeni. Lehetőleg 2 évig :D ...
2017. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!