Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most nekem kell lépnem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nekem kell lépnem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit hétvégen ismertem meg egy buliban. Nagyon részeg volt amikor udvarolt nekem, ettől függetlenül aranyos volt de először bem keltette fel az érdeklődésemet. Hozott nekem egy italt majd leült hozzám beszélgetni. Kicsit nehezen bogoztam ki mit szeretne mondani de jót elnevettem rajta és egyre jobban tetszett de én nem vagyok egy olyan lány aki ennyitől odaadja magát egy fiúnak, így amikor láttam rajta hogy csókolózni akar nem adtam be a derekam de bevallom hogy ehez az is hozzá jött hogy meglepőttem nem is kicsit. Majd ezek után fél órát beszélgettünk a levegőn. Mielőtt hazaindultam egy barátnőmmel kérdezte hogy most legalább egy puszit adok e neki, adtam majd elmentünk. De utánunk rohant és másnap azon a helyen ahol buli volt találkozni akart. Másnap elmentem olyan 1 óra fele a szórakozó hely elé ahol mint kiderült besegít mert a haverjáék csinálják a helyet. Így segítettem én is mosogattam meg meghívott egy kávéra de sajnos többre nem volt időm. Ekkor eljöttem és visszamentem a városba ahol koleszos vagyok. Most akkor mi legyen? Mit kellene lépjek hogy ebből legyen valami? 16 vagyok ő pedig 24 ebből lehet valami?

2017. jún. 12. 06:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, így szerez minden napra ingyen munkaerőt.:D

Amúgy ha megadtad neki az elérhetőséged, akkor ha akar, fog keresni, ne már te futkoss utána meg helyette mosogass. Nem tudom, hogy állsz a szexszel, de egy 24 éves pasinak nem elég a csók meg a kézen fogva sétálás.

2017. jún. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát figyelj én a saját érdekedben azt mondanám,hogy maradj távol tőle.Igaza van az első válaszolónak,egy 24 éves pasi nem fog megelégedni hosszútávon a te értékrendeddel és a kapcsolataid folyamataival.Egy ennyi idős pasi a szexen kívűl aligha szeretne tőled bármit is.Ne hagyd,hogy kihasználjon!!
2017. jún. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia én is ugyan ebben a cipőben járok csak én 1évvel idősebb vagyok nállad és a srác meg ugyan annyi. Szóval ismerős az érzés. Hát nállam az van h a fiú bejelölt facebookon és beszélgettünk meg már találkoztunk is egyszer és nekem is nagyon bejön a srác csak én is attól félek hogy a sz*xre hajt mert amúgy nagyon rendes és aranyos fiú és ráadásul az apukám nagyon jóba van vele szóval én nem tudom. De szerintem ha bejelölöd facebookon abból nagy baj nem lehet max beszélgettek egy kicsit és meglátod mi alakul ha nem tetszik ahogy nyomul akkor lerázod és otthagyod
2017. jún. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!