Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan írjak arra a csajra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak arra a csajra aki vissza utasított de (valószínüleg) tetszem neki? Meg miért csinálna ilyet?

Figyelt kérdés
2017. jún. 15. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy tetszel neki? Egyébként más ötletem nagyon nincs :/
2017. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindig mosolygot amikor a közelében voltam, pedig nagyon magának való gyerek. Oda mentem hozzá és enyitől elnosolyodott.... elhívtam moziba, de oda nem akart jönni... aztán megkérdeztem, hogy hova akar jönni, és azt válaszolta, hogy sehova... aztán még egyszer leültem mellé beszélgetni (legalábbis amennyit beszél a lány) és oda jött az egyik haverom is és ő is megjegyezte, hogy milyen fura, hogy mosolyog mert máskor nem szokott....
2017. jún. 15. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ez elég fura, hogy sehova nem akart menni :D

Egy ideig kerüld őt, aztán ha mégis keresi a társaságod, akkor megpróbálkozhatod újra.

2017. jún. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen csam utcsó napom lesz a suliban mert ballagok! :D
2017. jún. 16. 15:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? :O
2017. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!