Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-17-18 éves lányok! Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-17-18 éves lányok! Ha leszólít egy nálatok idősebb srác mondjuk 23-24 éves mennyire számít nektek a kor ha bejön nektek? Egyáltalán számít nektek ha van köztetek 5-6 év különbség? Ha igen, mi vonzz bennük?

Figyelt kérdés

2017. jún. 15. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
24 évesen 16 éves csajoknál próbálkozni GÁZ!
2017. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Az a baj, hogy a 16-17 éves kislányok kifejezetten élvezik, ha idősebb pasik csapják nekik a szelet. Nagylánynak érzik magukat tőle. A saját kortársaikat még kisfiúnak tartják.
2017. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi srácok a kommenteket :) igaz lányokat kérdeztem..
2017. jún. 15. 20:16
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ, egy leszólításból nem igazán gondolnék még többet a dologba. Engem általában egy embernek a személyisége tud megfogni, ha valami nagyon egyedi kreatív ötlettel jönne oda és kezdene beszélgetni, akkor az tetszene (szórakoztató lenne), értékelném. Megakarnám jobban ismerni. De ha egy sablonos nyomulós szöveggel jönne, akkor menekülnék... Volt idősebb barátom és érezhető volt a kor különbség, 6 év az 6 év. Egyszerűen más életszakaszban voltunk, de mégsem ez miatt lett vége. Ugyanakkor van olyan fiú barátom akivel tökéletesen elvagyok, persze csak haveri szinten, pedig közöttünk már 7 év van... Azért szeretik a fiatal lányok a huszonéves fiúkat, mert ők már érettebbek, férfiasabbak plusz mindenhol ilyeneket látnak a médiába. Ez a mai trend, aztán persze az esetek 90%-ban sírás a vége, amit én is tanúsíthatok, de hát kellenek ezek, hogy később tudjon az ember tanulni belőlük. Sok srácnak nincs sikere a saját korosztályában , ők meg örülnek, hogy a tinicsajok úgy néznek rájuk mint egy félistenre. Ilyen az amikor két önképzavaros ember találkozik... tisztelet a kivételnek.

18/L

2017. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Van benne igazság. Engem azért érdekel a dolog mert a fiatalabb lányoknak még nem volt legalább 6 szexpartnerük mint mondjuk egy 20-on évesnek, bár tudok kivételt aki 18 éves korára kipróbált ennél többet is. Nem az én dolgom mindenki azt csinálja az életében amihez kedve van. De nincs kedvem egy olyan lánnyal összejönni "akin már átmentek" páran ez valamelyest visszautasít engem..azért is érdekelnek mondjuk a kissé fiatalabb lányok, akikben még megvan a kedvesség, odaadósság és tisztelet. A médiás dologgal nem igazán értek egyet..van benne valami de ha visszanyúlunk a múltra ott nem volt nagy gond ha pl 10 év volt a kor különbség.
2017. jún. 15. 21:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Oh haver nem vagy egyedül ezzel..
2017. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Viszont egy fiatalabb lányhoz, ehhez mérten sokkal türelmesebbnek kell lenni. Bár ez is érdekes, én úgy vagyok vele, ha beleszeretek valakibe nem igazán érdekel a múltja, a jelen én vagyok és más nem számít. A fiatalabb lányokat könnyebb elcsábítani, mivel naivabbak és ezt nem rosszból mondom. Amiket felsoroltál azok alapdolgok, de ehhez a másik fél is kell, olyat lehet tisztelni akire valamiért felnézünk, szóval aki kiérdemli.

A múltban sok kapcsolatban nem is volt szerelem... inkább kényszer. De most se baj, én nem azt mondom, vannak akik egymásra találnak. Nekem nem volt ezzel jó tapasztalatom, ez alapján tudok véleményt mondani.

2017. jún. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálam a kor nem igazán számít.

Tetszik nyilván, ha egy idősebb pasinak jövök be, de nálam a belső a fontos. Jobban kijövök az idősebbekkel.

2017. jún. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én jobban kijövök az idősebbekkel, mind fiúkkal, de lányokkal is, olyan társaságban is vagyok benne. A barátom 21 éves, egyetemista. Én vagyok 16 éves. Az ismerkedésünkkor elgondolkodtam rajta. Hogy vajon komolyan gondolja-e, és nagyon sokszor teszteltem egyszerű kérdésekkel, még a mai napig is teszem (ilyen a természetem). Én örülök annak, hogy ilyen párom van, és lassan négy hónapja boldog párkapcsolatban élünk. Csak itt az a probléma, hogy a korosztályom nagyobbik része naiv, és nem jó értelemben. Nem néznek a dolgok mögé, csak örülnek, hogy valakinek tetszenek, és ennyi, pont.

A fiatalabb lányokkal óvatosnak és türelmesnek kell lenni, már ha valóban normálisabbat fogsz ki, legalábbis szerintem. Mind szexualitás terén, mind beszélgetés terén. Nekem az idősebbekkel az a legnagyobb problémám, még ha csak barát is, hogy érezteti velem, hogy csak 16 éves vagyok, Ő idősebb,m és természetesen ez azzal együtt is jár, hogy Ő az okosabb, és többet is tud azért, mert pár évvel többet élt, mint én. Még ha így is van, semmi gondom nem szokott vele lenni addig, míg nem dörgölik az orrom alá. Úgyhogy szerintem erre vigyázz, mert semelyik ember nem szereti azt, hogyha valaki okoskodik.

2017. jún. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem ez attól függ, hogy milyen neveltetésű és milyen személyiségű az ember. Mert van ahol fel sem tűnik az a pár év, de van ahol meg nagyon gáz. És nem feltétlenül kell a fiatalok közül válogatni, mert sajnos a mai világban a legtöbb 16-17 évesen már a fél falu átment - csúnyán szólva. És vannak kivételek. Például én 19 évesen még mindig szűz vagyok, hisz nem találtam meg a megfelelő partnert és nem fekszem le az első jött menttel.. meg persze van még mellette egy két ok, aki ismer tudja. Aki pedig nem, az cikinek, meglepőnek tartja, de amint megtudják az okokat értik és tisztelik a döntést. Szóval van ilyen is. Nyilván most már azt mondom hogy hiányzik valami és valószínűleg jól jönne egy párkapcsolat de ennek is megvannak az okai, mint mindennek...
2017. dec. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!