Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Inkább most a hölgyeket/lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ózon kérdése:

Inkább most a hölgyeket/lányokat kérdezem hogy titeket nőket milyen témák érdekeltek 13-14 éves korotokban és a lányokat is kérdezem hogy titeket milyen témák érdekelnek ebben a korban és kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mert nekem nem jut szembe semmit és ha valami még is eszembe jut akkor arról úgy vélekedek hogy nem igazán szeretne arról beszélgetni.

2017. jún. 23. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából ezt a lánytól kéne megkérdezni, vagy ha tudod miket szeret akkor azokról érdeklődhetnél pl film hogy melyik a kedvenc filme, miért pont az, mi a lényege,stb... Vagy mást esetleg ami érdekli.Pl ha szeret sétálni akkor azt kérdezed körbe...

De hát én lányként mondom hogy bármilyen témáról szívesen elbeszélgetnék...

De leginkább egy gamer-el kibeszélném a dolgokat, a játékokat,stb... így elbeszélgetnék vele ilyesmiről.Meg deszkázni szeretek így arról szoktam érdeklődni ha valaki deszkázik és vagy elbeszélgetünk róla.Akár arról is beszélgethettek hogy ő mit tanul, esetleg mit fog tanulni és hogy azt miért tanulja,stb... Remélem segítettem.

2017. jún. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És akkor mit csináljak amikor a lány nem igazán bő beszédű és inkább tőlem várja a beszélgetés témáját de nekem egyáltalán nem jut eszembe semmi?
2017. júl. 21. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg hozz szóba vicces, vagy érdekes sztorikat, kérdezz rá, hogy vele történt-e hasonló. Mesélj el neki pár ilyesmi élményedet, aztán érdeklődj iránta. Hátha elkezd ő is mesélni, még ha szűkszavú is. És már el is kezdődött a beszélgetés. :)
2017. szept. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!