Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek a gördeszkás lányok?

Figyelt kérdés

most szeretnék elkezdeni gördeszkázni. nagyon tetszik maga a sport, és szeretném kicsit átvenni a deszkás stílust is. (félreértés ne essék: nem deszkás cipőben és p*csanadrágban akarom illegetni magam, miközben azt se tudom hogy a deszkát eszik-e vagy isszák)

egy dologtól tartok csak, hogy vannak fiúk akiknek a nőiesebben öltözködő lányok jönnek be. tudom, hogy úgy öltözködjek, ahogy nekem jó és amiben jól érzem magam, de azért érdekel.

nektek mi a véleményetek erről? :)

16/l



2017. jún. 25. 12:18
 1/6 anonim válasza:
Nekem bejönnek a deszkás csajok :)
2017. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon bejönnek ;)

Bár a görkoris csajokat talán egy picivel még jobban kedvelem ;)

2017. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy bejönnek. Főleg a longboardosok. Az öltözködés meg ahogy mondod, olyan ruhát vegyél amiben jól érzed magad.
2017. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Én lány vagyok de szerintem gusztustalan ha egy lány gördeszkázik. Ez van sajnálom.
2017. júl. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vinkó Márton válasza:
Nekem bejönnek a gördeszkás csajok, azt szeretnék barátnőként :)
2021. márc. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vinkó Márton válasza:
4: Miért lenne gusztustalan? Szerintem vagány. És szerintem jó dolog az, ha tud gördeszkázni. Vagy már azt sem szabad? Lehet hogy valóban fiús dolog, de ez nem egyenlő azzal, hogy lányok nem csinálhatják! (én egyébként fiú vagyok (gondolom ezt már kitaláltátok) és nem tudok gördeszkázni, soha meg sem próbáltam...)
2021. nov. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!