Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak vissza neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak vissza neki?

Figyelt kérdés

A pasim az egyik képem alá azt kommentelte, hogy: már csam egy valami hiányzik a képről.

Természetesen magára gondolt és szeretnék valami vicceset visszaairni, amivel mégsem bántom meg. Jöhetnek az ötletek akármilyen bénák.



2017. jún. 25. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy luxusautó, mi? Te is arra gondoltál, ugye? :D - én ezt válaszolnám neki
2017. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:
Magántulajdon
2017. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A merevedesed, mint esténként?

A humorod, mint mindig...

Ezeket irhatnad ha mar nem kedvelned amugy nen ertem mi a tokom olyan nehez ezen ( ami amugy gyerekes) de tessek..



Egy bohóc, mint például te is?

2017. jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam mert olyan fontos lenne, csak kivancsi vagyok hogy masok mit irnanak :D de ez a: a humorod mint mindig tetszik koszi
2017. jún. 25. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!