Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek fontos, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek fontos, hogy egy fiú izmos legyen?

Figyelt kérdés

Szóval ha befeszít, akkor van ott "egy kis dudor", vagy egy vékony srác is lehet befutó nálatok. Mert vannak fiúk, akiknek számít a mellméret neg a fenékforma, ezért gondoltam, hogy megérdeklődöm ti hogy vagytok ezzel.

Inkább:

A) Egy nagyon vékony fiú, átlagos arccal, zöld szemmel, de humoros és elragadó személyiség, jófej.

B) Egy izmos, kisportolt, kicsit önimádó, nem valami eszes, de jófej


2017. jún. 28. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Feltételezem te az "A" vagy :D egyébként igen, lehet befutó. Illetve ha egy srác nagyon vékony, akkor az inkább genetika kérdése, és ő is tud izmot építeni szerintem :)
2017. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, az "A" vagyok... :D

Azért kérdezem, mert egy lány konkrétan megmondta (mondjuk egy kicsit sznob és beképzelt) hogy az olyan vékony fiúkra rá sem néz, mert ez gáz, neki az ilyen nem kell, et cetera, et cetera. Közben a másik fiú, akivel jár, nos, olyan sötét, mint az éjszaka. Én sem vagyok egy lexikon, de azért le tudom helyesen írni azt, hogy sajt, és valamennyire tudok fogalmazni.

2017. jún. 28. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az A jön be. 14/L
2017. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fontos és nem csak úgy a levegőbe beszélek. Eddig egyik számomra szimpatikus fiú sem rendelkezett izmos testalkattal és engem nem érdekelt volna, ha összejöttünk volna.
2017. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez minddnkinek tök egyéni. Nekem személyszerint tetszik hogy ha valakin van izom és mondjuk kicsit látszik is ugyanakkor marhára nem érdekel hogy van-e kockahasa vagy nincs (nekem az nem számít) meg az ilyen nagyon kigyúrtak nem tetszenek.

Plusz ha nagyon vékony a fiú engen az azért zavar ,mert bár nem vagyok kövér ,teljesen átlagos a testalkatom de mivel évekig versenysportoltam és most is sportolok én is viszonylag izmosnak számítok így engem spec zavarna ha a barátom nagyon láhatóan vékonyabb lenne nálam.

De rengeteg lánynak jönnek be az olyan srácok mint te:)

Nekem mondom leginkább az előbb említett dolog miatt nem.

2017. jún. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem számít, hogy izmos-e. Ha szeret gyúrni, sportolni, akkor ok. De a legfontosabb a belső tulajdonság...
2017. jún. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is az A jönne be. Mivel azon ha valaki vékony lehet segíteni. El lehet járni konditerembe (akár együtt is). De a B esetben ha valaki sötét mint az éjszaka azzal nem sok mindent lehet kezdeni.
2017. jún. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az izmos, kisportolt restalkat ELŐNY. Egy értelmi szint és intelligencua viszont KELL.


Egyébként ha, önimádó és sötét, akkor "B" NEM lehet jófej, legfeljebb játsza az eszét - a semmire. Nem a trágár beszéd, beképzeltség és az ostoba vihogás a jófejség, a humor és az intelligencia között erős kapcsolat van.

2017. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha választanék, akkor inkább A, sztm attól, h vkinek van x db kocka a hasán, még nem lesz valaki... intelligencia, értelem, személyiség stb sztm sokkal fontosabb
2017. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!