Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti miket csináltok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti miket csináltok a fiú barátaitokkal? (Nem olyan fiú barát, hogy barátság extrákkal).

Figyelt kérdés
Egy kis sztori: van egy nagyon jó lány barátom, akivel voltunk tegnap moziban. Eleinte semmi fura nem történt, egy kevés szexista vicc, de semmi komoly, aztán amikor bementünk a moziba, akkor hozzám bújt. Átölelt, a fejét a vállamra rakta. Aztán én rácsaptam egyet a combjára, ő közelebb bújt. Aztán csak puszilgattuk egymást, nyakon, arcon, kézen. Aztán hagyta, hogy úgy érjek hozzá a melléhez, hogy nem "gyömöszölöm". Ééés end! Ennyi történt. Mondta, hogy testvérek vagyunk és ezért puszilgatott, de a többivel mi van? Erősen hozzám búj, puszilgat, harapdált..... a kérdésre is válaszoljatok pls és a történetre is!

2017. jún. 28. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bejössz neki.
2017. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem vannak fiú barátaim de ilyenek eszembe se jutnak. Volt hogy egy ágyban aludtunk, de semmi, egymáshoz sem értünk.

miket csinálunk? bulizunk, kirándulunk, horrorfilmeket nézünk, koncertre járunk, szalonnát sütünk, poénkodunk, strandolunk, bowlingozunk, dartsozunk stb. De olyan sosem volt hogy összebújjunk meg puszilgassuk egymást, pedig már ha jól számolom kiscsoprt óta, 18 éve barátok vagyunk.

2017. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

valoszinuleg kedvel, es testileg is vonzodik hozzad, csak lehet hogy nem akar kapcsolatot mert felti a baratsagotok

de szerintem ha neked tetszik probalkozz nala te is

2017. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem baratság. Ő szerintem többet akar ,érez irantad valamit.

Én is hasonló dolgokat csinálok fiúbarátaimmal mint második ,de sose jutna eszunkbe ÚGY kozeledni egymashoz. Ezert vagyunk CSAK baratok.

2017. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt tudom mondani, mint a hármas. :)
2017. jún. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
49%
:D játszik veled .. csak a reakciódra kíváncsi. Lány vagyok , én is átestem még tini korom kapujában ezen. Ilyenkor általánosságban a kicsit rámenősebb lányok játszadoznak. Nem akarnak sokat , csak húzzák a fiúkat. Lefeküdni vagy kapcsolatban lenni nem szeretnének ...de azért úgy csinálni néha "mintha..." abban benne vannak , és ha a srác magától nincs benne a játékban akkor ők kezdeményeznek ...a másik meg , azt akarja , hogy teperj érte ... ,hogy ne csak testvérnek gondoljon ...de persze azt sem szeretné , hogy több legyen ..csak ,hogy teperjenek érte.
2017. jún. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
baszni akar :D
2017. júl. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nállam előfordult olyan hogy átmentem hozzá elaludtam a mellkasán vagy hogy puszit adtunk egymásnak és öleléssel köszönünk de sose értünk így egymáshoz a 14 év alatt.


Én is azt tudom mondani hogy vagy ,,játszik veled" vagy tényleg többet szeretne.

2017. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Az, hogy hozzád bújik meg átölel, megpuszilja az arcod, még beleférhet. De a harapdálás, nyakba puszilás már szerintem nem az a kategória. Az kamu, hogy "testvérek vagytok", a testvérek sem csinálnak ilyeneket. Lehet, hogy bejössz neki, de mivel azt gondolja, te csak barátként nézel rá, azért jött ezzel a testvér dumával.

Azt viszont áruld már el, hogy ennek mi köze a krumplihoz? 😜

2017. júl. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Minden kérdésemhez oda írom, hogy Krumpli! :D
2017. júl. 1. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!