Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a szülei engedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szülei engedni fogják?

Figyelt kérdés

Van egy internetes legjobb barátnőm akivel már három éve aktívan beszélgetünk és ha tudunk találkozunk. Sokszor volt hogy a szüleivel vagy esetleg az én szüleim rendeztek egy közös"nagy családos" programot ahol mindkét család résztvesz. De most a nyáron arra terelődött a szó hogy mi lenne ha nem csak egy napot lehetnénk együtt hanem egy egész hetet. Elsőnek én utaznék le hozzájuk majd ő hozzám. Még nem esett arról szó hogy hol aludnék és bevallom egy kicsit izgat a dolog mivel a barátnőmnek kifejezetten nagy szobája van ahol még bőven elférnék egy matracon vagy esetleg mellette az ágyában. Félreérteni szabad mert egy kicsit vonz a gondolat hogy mi lesz akkor. Mert gondolom nem egy pólóba és mackóba alszik a nagy melegben. És arról már nem is beszélek hogy milyen adottságai vannak....


17F 16L



#fiú #lány #szülő #ottalvás #legjobb barátnő #Internetes legjobb barátnő
2017. jún. 30. 02:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
"Szerintetek a szülei engedni fogják, hogy jól megdugjam a lányukat?
2017. jún. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
"
2017. jún. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Annyira vicces vagy de komolyan
2017. jún. 30. 02:12
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Tudom, drága.
2017. jún. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Látom nem vagy képes normális választ írni.
2017. jún. 30. 02:21
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Mert erre nem is lehet.
2017. jún. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor talán inkább ne írj semmit?
2017. jún. 30. 02:33
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Ez csak úgy derülhet ki, hogy megkérdezed a szüleit....
2017. jún. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igazából ez érdekes... Oda állítasz egy bőrönddel és: Elnézést a zavarásért csak jöttem. Viccet félre téve szólj h a csaj kérdezze meg
2017. jún. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, megágyaznék neked a kanapén, de a lányom szobájában nem alhatsz, a szexhez azért nem asszisztálnék - anélkül is lefeküdtök, tök mindegy.
2017. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!