Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini Fiúk lányok! Ti hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini Fiúk lányok! Ti hogy reagálnátok arra ha a párotok bepisilne?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok arról, illetve hogy reagálnátok arra ha a barátotok barátnőtök valamilyen ok miatt bepisilni a kapcsolatotok során, vagy egy randin, otthon vagy a másiknál? Szerintetek ez hatással lenne a kapcsolatotokra?

2017. júl. 2. 16:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
25%

Hat mindenképpen

Ha mar 12eves kora utan bepisil valaki az már betegség.

2017. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%

Életkortól függően ez lehet kóros, tehát mentális (szándékosan vagy szándékán kívül nem megy el időben a WC-re), vagy szervi baj. Ha fontos neked a párod, mindenképpen beszéld rá, hogy menjen el orvoshoz.

Minden jót kívánok!

2017. júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Ha nem kizarhato hogy valami betegseg miatt van, akkor tamogatnam es elkisernem orvoshoz..
2017. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%

Én egyszer pisiltem be, 16 évesen, mikor ilyen-olyan húgyúti megbetegedésem volt, magyarul fel voltam fázva és alapból ilyenkor 20 percenként jár el az ember pisilni, és hát egy ilyen késő délután történt hogy egyik pillanatról a másikra hirtelen ANNYIRA KELLETT HUGYOZNOM, hogy amúgy lehet mire felfutottam volna a kapuból a lakásba kibírtam volna, csak nem találtam meg sajnos egyből a kulcsomat. Aztán bepisiltem.

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Felérve a lakásba, szégyenemre, pont várt a barátom ahol jól kinevetett, majd én is csak röhögtem az eseten.

Semmi nem lett belőle, ugyanúgy szeret, sőt talán jobban, amiért ilyen kis béna vagyok. Egész csak nézőpont kérdése, hogy te ezt hogy viseled ha a párod bepislantana.

Amúgymeg egyetértek az előző válaszokkal.

2017. júl. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
30%

De hát a párotokról van szó. Semmi tolerancia?


Ha jó kis szexi pisi tánc előzi meg, amit még élvez is és látom rajta, nincs tovább, bepisil. Én nagyon boldog lennék. Figyelném milyen erővel tőr kifelé a pisi, hogy surrogna. Utána azt kérhetne tőlem, amit akar boldoggá tenném.

2017. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
30%
Imádom nézni, ahogy tartogatja, de ha lehet ne beengedje. Én látni szeretném hogy pisil, meg ha lehet ne koszoljon össze semmit.
2017. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
83%
Attól füg hogy mint mond rá
2017. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

Aggódva hogy valami betegség miatt lehet, vagy pszichés probléma. Biztosan rákérdeznék mi a baj.

A kapcsolatunkon nem változtatna.

2017. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
38%

Jaaj, hogy egyből valamilyen gondra vagy betegségre gondoltok :-)

Szimplán élvezkedésből teszi, kiváncsiság, csábítás, huncutság, ennyi.

Én imádnám, mindíg is imádtam, aki még nem próbálta élvezkedés és játék (nem dugás közben) közben ezt, nem is tudja milyen élményből marad ki és mindegy hogy F vagy L.

2017. júl. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
78%
Volt ilyen.Jó hatással lett a mi kapcsolatunkra :)
2017. júl. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!