Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit tartotok a legfontos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tartotok a legfontosabbnak egy lányban?

Figyelt kérdés
Külső és belső tulajdonságok egyaránt érdekelnek.

2017. júl. 7. 00:23
1 2 3
 1/24 RRR ***** válasza:
71%

Személyisége

és ne egy bányarém legyen

2017. júl. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%
Azt, hogy tudja már használni az oldal keresőjét. Egyébként pedig, ha tirpák akarok lenni, akkor a farkamat.
2017. júl. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
22%

Ciciméret

Jól dugjon

2017. júl. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
27%
legyen odaadó husis sub
2017. júl. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
23%

Magunkat.

30/f

2017. júl. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%

Külső annyira nem számít, legyen csini és kész. :) Belsőre legyen rendes, normális, cuki és szenvedélyes. :)

15f

2017. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat. meg a legfurcsabbakat is.


kérek még!

2017. júl. 7. 15:42
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Az számít, hogy nekem tetsszen külsőre, de ugyan borzalmas klisé, mégis az számít nekem a legtöbbet, hogy milyen belülről. Önmagában lehet valaki szupermodell, ha nem tudunk elbeszélgetni értelmes dolgokról, és a közös időtöltés kimerül egymás nyalifalizásában, az engem nem érdekel, erre szerintem egy idő után mindenki rájön. Alapjába véve ami engem mindig vonz, az az, ha egy lánynak van kiállása, meg tudja mondani a véleményét és van is neki, önállóságra vágyik, erős személyisége van. 19f
2017. júl. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Legfontosabb a mosolya. *.*

Legyen mosolygós, cuki. Szép szemek, közepes, vagy hosszú haj. ^^ És legyen értelmes. Fő szempontok. :D

2017. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%

Hát természetesen a külső is számít. Mivel mielőtt beszél nélkül vele a külsőnek kell először megfognia. Külső: kicsi szőke aranyos csinos

Miután megismered hogy milyen is a természete után fogod majd megkedvelni, ezért a belső még fontosabb ha egy hosszabbtávú kapcsolatot szeretnél! Számomra nagyon fontos, hogy vicces legyen, értse a humort(még akkor is ha beszolok neki) megértő segítőkész.

2017. júl. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!