Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány Instagramon, már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány Instagramon, már követ egy ideje, nagyon szimpatikusnak tűnik a profilja alapján, viszont utálok interneten ismerkedni. Lányok, ti hogy vennétek, ha valaki rátok írna Instán?

Figyelt kérdés

2017. júl. 8. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
En mar momdjuk megszoktam :) az olyab mintha facrn írnal tok normalis vagy vissza ir v nem
2017. júl. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Szia! Hat instagram az uzenetkuldes szempontjabol nekem sokmindenben nem szimpatikus. Eloszor is mert mindig ,,kisgyerekek" (gondolok most itt 12-13 ev ) irogattak ram, olyan szoveggel, hogy: Szia járunk?

Es en csak elkepedve nezek, hogy ez most viccel vagy komolyan gondolja mert nem tudom melyik a rosszabb. Probald meg inkabb facen. Az valamiert nekem szimpibb, egyszerubb. De ne ugy irj ra h rogton talizni akarsz vele mert lehet megijed. (Hisz Lehet, hogy Te igen, de lehet, hogy O nem figyelt fel rad)

2017. júl. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát megnézném elöször is,hogy ki vagy.

De amugy valószínű visszaírnék.

2017. júl. 9. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ha en vagyok az irjal nyugodtan :D visszairok!
2017. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Van egy srác, akit bekövettem jó pár hete instán.. őrülnék ha írna :D
2017. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Ha pl a srác szimpatikus akkor örülök neki és szívesen beszélgetek vele de lehet én vagyok nagyon maradi de én utáltam mindig is interneten ismerkedni.. De egy próbát szerintem megér, főleg ha nem a közeledben lakik.
2017. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
en orulnek.. szerintem irj ra alanyra
2017. júl. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki :D Írj neki nyugodtan.

(Meghát...felmerült bennem hogy esetleg én vagyok az...:D)

2017. júl. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Irj ra nyugodtan! Mast nem igazan tudsz tenni, esetleg ha tudod a teljes nevet jelold be fbn ha visszaigazol az is mar egy visszajelzes, akkor minden fele keppen irj ra es beszeljetek meg egy talalkozot!
2017. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én majdnem jártam vkivel, aki instán írt rám, szóval simán. Még a végén ő utasított el..
2020. okt. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!