Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek nem furcsa,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek nem furcsa, amikor a barátnőjelöltetek 2-3 évvel fiatalabb nálatok?

Figyelt kérdés
Például amikor a lány 14, a srác meg 16. Nem fura érzés, hogy a csaj még csak nyolcadikos vagy kilencedikes, ti pedig már tizedikesek vagy tizenegy? Meg azért mégsincs egy korotokbeli lány "szintjén": valószínűleg nem tudtok vele annyira jól szót érteni (persze sok kivétel van, de most nagyon általánosítok), nem engedik el a szülei szinte bárhová (mármint bizonyos keretek között "bárhová"), valószínűleg kevésbé nőies is. Kérlek azt hanyagoljátok, hogy "jajh, manapság nagyon sok 13-14 éves leányzó kinéz 17-nek is, nekik még jó, hogy 16-17 éves barátjuk van", mert valamiért engem is majdnem mindig 2-3 évvel idősebb srácok találnak meg, pedig lassan 15 éves létemre szerintem 12-13-nál nem tippelnétek többnek...:D

2017. júl. 12. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocs hogy lányként válaszolok ,de szerinten ez nem fura és valahol elég érthető. A legtöbb lány hamarabb érik. Tehát egy 14 éves lány sok esetben érettebb akár szellemileg akár fizikailag mint egy 14 éves fiú. Ez nem azt jelenti hogy a lányok okosabbak vagy jobbak. Csak más ütemben fejlődnek.

Én 17 vagyok, ősszel kezdem a 12.-et és eddig az összes srác aki valaha tetszett minimum egy évvek idősebb volt nálam. A legidősebb pedig 4 évvel volt idősebb ,értelemszerűen nem is jött össze ,pláne hogy csak 14 voltam. De most is inkább egy 18-19 éves sráccal tudnék elképzelni kapcsolatot ,mert azt érzen hogy ők vannak annyira komolyak ,hogy kezeoni tudjanak egyet. Kivételek mindig vannak. Van aki sokkal fiatalabban is képes rá ,és ennyi idősen és képtelen.

De mondjuk egy velem egyidőssel nem tudnám elképzelni (ha lenne valaki olyan ,akkor igen) de ha a saját osztálytársaimból indulok ki ,akkor azt mondom hogy jófejek ,bírom őket ,de haveri/baráti szinten. Komoly kapcsolatot egyikükkel sem tudnék elképzelni.

2017. júl. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem fura.. a 4-5 év ami nálam már sok. Én 21 vagyok, de a 16 az abszolút minimum, de már az sok kicsit.
2017. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
Egyáltalán nem furcsa, mivel hogy a legtöbb házasságban is a nő a fiatalabb. De ez, hogy a lányok előbb érnek meg szerintem egy hülyeség mivel a kor nem mutat semmit és nem befolyásolja a dolgokat. Egy 21 éves lány is viselkedhet kislányok módjára míg egy 16 éves srác is lehet akár komoly és érett...persze ezek csak példák
2017. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

akkor lenne fura ha 2-3éves lennék :D

akkor jobbik esetbe az anyukába van :D

2017. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!