Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt itt olyan, aki családtagj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt itt olyan, aki családtagjával / közeli ismerőssel csókolózott először? Hogyan történt?

Figyelt kérdés

2017. júl. 17. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesommal még 9 évesen, nagyon rossz visszaemlékezni arra, hogy tőle volt az első 'csókom'.

És visszagondolva, hányingerem van saját magamtól...

2017. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Másod unokatestvéremmel, aki vér szerint ugyan nem rokonom, de azért így visszagondolva fura lépés volt megcsókolni.
2017. júl. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Még tizen éves korunk elején nővéremmel csókolóztunk, meg megfoghattam a mellét. Akkor nem volt fura, mivel elvonatkoztattunk attól hogy tesók vagyunk.
2017. júl. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
hehe, megfogtad a nővéred mellét hehehe xD
2017. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Régen (lehettünk kb 5-7) a tesommal (L) megmutattuk mi van egymásnak, meg megfogdozta nekem. Csak kiváncsiságbol, de ez még egészséges volt abban a korban. Nem tudnék máshogy nézni rá csak tesóként.
2017. júl. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Engem az unokatesóm akart megcsókolni részegen de nem engedtem
2017. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Unokatesómmal, aki 2 évvel idősebb nálam, dumáltunk (voltam vagy 7 - ő 9), és mivel mr akkor kis perverz voltam 😂 megkérdeztem, hogy benyúlhatok-e a bugyijába, ő megengedte, de oda kellet közel mennem hozzá, ő is benyúlt az én nadrágomban, és én megpusziltam, majd átalakult ilyen nyelves izévé 😂 de csók nem lehet mevezni, és talán 7 másodpercig tartott

De rossz visszagondolni rá, mert mégis csak rokon 😂😕 14/d

2017. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Előző vagyok, *14/f
2017. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%

Jézusom,mi ez a kérdés? Kérdező,te erre izgulsz vagy őszintén,mit vársz ettől a kérdéstől? Hogy leírják kislányok neked,hogy ők az apjukkal csókolóztak,és akkor neked meg áll a lompos,mint a gereblye?

Atya úr isten,hova "fejlődik" ez a mai világ,sok ilyen elborult agyú suttyóval..

2018. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9 Köszönöm szépen hogy személyeskedsz, és minden ok nélkül levonsz egy következtetést rólam, miközben feltettem egy ártatlan kérdést. (megj; az oldal erre való)

Egyébként pontosan ugyanazt gondolom mint te, avagy; "Atya úr isten,hova "fejlődik" ez a mai világ,sok ilyen elborult agyú suttyóval.." (pl. te) :)

2018. márc. 1. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!