Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, ha 15 évesen emlékeim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha 15 évesen emlékeim szerint csak egyszer öleltem meg fiút?

Figyelt kérdés

Az unokatesómat a ballagásomon, de ő se viszonozta, csak állt, mint egy szobor, és meredt szemmel nézett maga elé.

Rajta kívűl még fényképezésnél váll átkarolása volt, de ez nem ölelés, 4.-ben ,,pasim" karolt át, de azt meg én nem viszonoztam, rajta kívül még öcsém karolt derékba, vállba, de ilyen igazi, rendes ölelés, ami kölcsönös volt, az fiúval/férfival(apával, nagyapával se)volt.



2017. júl. 19. 23:12
1 2
 1/16 Amenadiel ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2017. júl. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
tényleg nem gáz :D
2017. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak nem gáz, csak szar érzés, ha hiányérzeted van tőle.
2017. júl. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, ne aggódj. Bár az szomorú, ha édesapád sose ölelt meg.
2017. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát jó, de nekem hiányzik ez az érzés, nem tudom, hogy milyen(gondolom jó:)). Olyan rossz látni az egymással ölelkező fiúkat meg lányokat, olyankor belül fáj a szívem:(
2017. júl. 19. 23:22
 6/16 A kérdező kommentje:

Apa biztos megölelt már, de olyan kicsi lehettem, hogy nem emlékszek már rá.

Meg olyan 4-14 éves koromig nagyon utáltam, ha hozzámérnek, apa meg alapból nem az az érzelmes fajta, tehát úgy volt vele, ha nem, akkor nem.

2017. júl. 19. 23:23
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Öleld meg egy osztálytársadat sulikezdéskor annak örömére, hogy látod! :)
2017. júl. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, lehet nem is lesznek barátaim az új helyen, bár ki tudja:D
2017. júl. 19. 23:39
 9/16 anonim válasza:
100%

Fiút szerintem én nem öleltem még soha, max elsőben vagy oviban.


Csak az anyukám szokott ölelni, amit én is viszonzok. Viszont egyre ritkábban öleljük meg egymást...

Néha, ritka napokon előfordul, hogy valamelyik barátnőm is megölel, de az talán olyan évente 1x-2x van :D


Alapjáraton engem nem zavar, ha valaki ölelkezik, csak akkor, ha nagyon előttem csináljak... Pl, ott vagyok mellettük, de ez őket egyáltalán nem érdekli. Én meg ott állok egyedül, mint egy hülye. #foreveralone


14/L


Ui.: Küldöm a virtuális öleléseket mindenkinek :D

2017. júl. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi, a virtuális ölelés is nagyon jólesik:)

Nagyon szeretethiányos vagyok amúgy, minden lájknak Fb-n meg Youtube-on úgy örülök, mint más a matek ötösnek.:(

És ez elég gáz..

2017. júl. 20. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!