Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem a lányokat. Ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a lányokat. Ez mégis miért jó nekik? Miért jó szenvedni?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy a bunkó fiúk magabiztosabnak tünnek, de ez már túlzás.....

Az elöző osztályomba volt egy szerelmes pár. Legyenek mondjuk Lili és Gábor. Lili nagyon szerette Gábort (és lehet, hogy Gábor is Lilit) de Gábor napi szinten le kur*@'zta Lilit.... nem értettem, hogy hogyan lehet valaki ilyen életképtelen, hogy ilyen pasival van.... gondoltam, hogy ez valami kivétel és a középsuliban nem lesznek ilyen hülye lányok... a s*@rt. Három lány osztálytársam is ilyen pasival van...... miért jó a lanyoknak olyan pasival lenni akik napi szinten megalázzák/megbántják őket? És miért nem szakítanak.... nem tudom megérti...... gondoltam, hogy valamiféle kényszerből vannak velük, de a ismerem a szüleiket is (1-nek nem ismerem) és nem hinném, hogy valaki ezt rájuk eröltetné.... de ha rá lennének eröltetve akkor sem csókolnák meg a pasijaikat önszantukból..... mindegy is.... miért van ilyen sok h*lye lány? (Természetesen tisztelet a kivetelnek mert tudom, hogy van ilyen)


2017. júl. 20. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem minden lány ilyen, pl én sem.
2017. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez örök rejtély marad.
2017. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Lelki betegek, pl kapcsolat függők.
2017. júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert vannak olyan lányok akik ezt szeretik
2017. júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudni :/
2017. júl. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valakinek ez kell

Vagy olyan önbizalomhiànyosak h inkább elviselik ezt minthogy egyedül legyenek

2017. júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
A nők idióták, ne akard megérteni őket.
2017. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Idióták a nők? Ennyi erővel a férfiak meg csalógépek. (NEM SZABAD ÁLTALÁNOSÍTANI)


Amugy én sem vagyok ilyen lány. Nem szeretem ha valaki bunkó. Azt meg végképp nem viselném el ha valaki lek*rváz. Pedig álltalában elég nyugis vagyok de ha a párom ezeket csinálná velem akkor jönne a szingli élet.

L

2017. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!