Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Öngyilkos akar lenni miattam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkos akar lenni miattam? Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most ballagtam el nyolcadik osztályból. Volt egy fiú az osztályomban, aki 8 évig osztálytársam volt. Igazából soha nem volt köztünk semmiféle kapcsolat, összesen ha tízszer beszéltem vele a nyolc év alatt, akkor is max annyit, hol lesz a következő óra. Aztán most ballagás előtt rámírt messengeren, hogy ő mióta meglátott szeret engem, sosem merte bevallani, de most elmondja, mert fél hogy elveszít. Aztán mutatott egy képernyőképet egy mappáról a gépén, ami tele volt a képeimmel, meg mindenféle hozzám köthető dologgal. Hát mit mondjak, elég ijesztő volt... Köpni, nyelni nem tudtam, igazából teljesen lesokkolt. Nem is gondoltam volna...

Aztán elmondtam neki, hogy igazából mi nem is ismerjük egymást annyira, hogy ő ennyire komolyan érezzen, én ezt nem is sejtettem, és amúgyis miért messengeren kell ezt megbeszélni, valamint hogy pont alakulóban van valami, mert pár hónapja már beszélgetek egy sráccal, párszor voltunk is moziban, itt-ott, szóval nagyon sajnálom, majd túl lesz rajtam.

Én tényleg nagyon sajnálom, mert egyébként aranyos fiú, biztosan jól jár majd vele valaki, de én nem érzek és nem is éreztem iránta semmit soha, és nem hiszem, hogy ez meg fog változni.

Aztán annyit írt nekem, hogy akkor öngyilkos lesz, mert már nincs miért élni. Hiába írom le neki, hogy nincs vele semmi baj, és amúgyis csak 16 éves, még hosszú élet áll előtte és biztos lesz valaki, aki szeretne fogja. Nem érdekli, ő akkor is az lesz, azt mondta. A saját ballagásunkra sem jött el, akkor már nagyon megijedtem. Aztán kaptam egy üzenet az anyjától, hogy én rbanc tönkreteszem a kisfiát, meg tűnjek el az életükből, meg minden, de én megpróbáltam a lehető legjobban ahogy tudtam kezelni...

Azóta kapok a sráctól üziket, hogy még meggondolhatom magam, ő nem haragszik ha megváltoztatom a döntésem stb., de már rettenetesen kivagyok, mert ebben a helyzetben akármit csinálok ez nem jó. Mégis mit tudok tenni?


2017. júl. 20. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Hulye allat... kepei vannak rolad?? Oke... ha tetszik vki nekem is van rola egy PÁR /kb 3 v. 4 kepem/ de nem egy csomo!!! Beteg az a gyerek... ha ilyen halalosan szerelmes hagyd a fenebe... majd leall... Ha meg ongyilkos lesz, akkor az lesz. AMI NEM A TE HIBAD LENNE... amugy ezzel csak fenyeget... aki ongyilkos akar lenni meg is teszi nem csak mondja...
2017. júl. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Dömök Martin ***** válasza:
100%
1,kétlem hogy megtenné 2,találkozz vele személyesen egyszer és ott magyarázd el neki hogy mi a helyzet 3,kérj tanácsot a szüleidtől ők biztos megnyugtattnak és segíteni fognak 4,ha a srác megteszi az nem a te hibád lesz,nem kell félj Remélem nem lesz semmi baj:)
2017. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazából hozzá akartam ehez szólni de az első 2 valaszoló mindent leírt....
2017. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem a te hibád! 😭

Az ilyen őrült fazonokkal megismerkedni nagyon könnyű, mert a legjobb "pofijukat" mutatják először. Azután jönnek a durva részek. Manipuláció, kihasználás, cserbenhagyás, empátia hiánya stb.. Volt ilyenben részem. A "no contact" nagyon sokat segített.

Ne foglalkozz vele csak így akar figyelmet és azt, hogy magához láncoljon. Undorító az ilyen.

2017. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne add be a derekad, ez a gyerek teljesen idióta. És öngyilkos sem lesz, csak fenyegetőzik.
2017. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Ez a sok üzenet tőle meg az anyjától már-már kimeríti a "zaklatás" fogalmát. Beszélj a szüleiddel.
2017. júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Bármi történik, az nem a te hibád!!!

Ő nem lépett, mégis neked honnan kellett volna tudnod?

Másrészt, nem tudsz változtatni az érzéseiden, nem vagy belé szerelmes.

A srác pedig beteg. Komolyan az ijesztő kategóriába bőven benne van.

A fiú anyja se százas, az biztos. Te sose voltál önszántadból az életükben.

Mondj el mindent a fiú szüleinek a srácukról, mutasd meg az üziket meg a képernyőfotót.

2017. júl. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
De a helyedben letiltanám mindenhonnan. Manipulálni szeretne.
2017. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak fenyegetés. Sokszor láttam a GYK n h öngyilkos leszek stb.. Ezek fel akarják magukra hívni a figyelmet
2017. júl. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem ennek a fiúnak a fajtáját... Nagyon messziről kerüld el, ha lehet! Próbál benned bűntudatot kelteni azzal, hogy öngyilkossággal fenyegetőzik, hátha beadod a derekadat. Ez egy hihetetlenül gyerekes és önző húzás, csak a saját érzéseire tud gondolni. Az eszébe sem jut az ilyen embereknek, hogy a másik félnek ez mennyire kellemetlen lehet. Én megértem, hogy tetszel neki, de fel kéne fognia azt a tényt, hogy az érzelmeket nem lehet manipulálni... Nem is nagyon ismertétek egymást, tehát eléggé egyértelmű, hogy csak a külsődért van oda. Az ilyen vonzalmat ki lehet heverni, szerintem nem lesz öngyilkos, csak egy zsarnok kis dög. Az édesanyja is ugyanolyan szánalmas, mint a kisfia. Te semmi rosszat nem tettél, erre elkezd szidni téged. Nem normális banda, az egyszer biztos... Szerintem szólj az anyukádnak a dologról, hátha tud valamiben segíteni. De a lényeg az, hogy ne érezd magadat rosszul emiatt, nem a te hibád.
2017. júl. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!