Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elfelejteni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni az exem. Már nem bírom. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Szóval még májusban szakított az exem akit nagyon szerettem..Egyszerűen nem tudtam akkor sem és most sem elfogadni hogy vége..mivel nem nagyon volt ok

a szakításra. Már rengeteget próbáltam de nem meegy. Nagyon ki vagyok, anyukám is aggódik mert nem eszek, egyre csak fogyok, estétől hajnalig sírok..ez nem mindig volt így mert próbáltam elfelejteni tényleg de nem tudom. Mit lehet tenni? Értem hogy az idő..de teljesen ki fog készíteni ez..valami egyéb megoldást nem lehetne találni amivel felgyorsíthatnám ezt a felejtést? Még mindig.nagyon szeretem...

16/l


2017. júl. 20. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress egy hobbit! Kösd le magad valamivel ami nem emlékeztet rá! Beszélgess a barátaiddal ;) szivesen segitek még ha szeretnél csak irj :) 17f
2017. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Májusban? Ó Kérdező, én 17 éve (!!!) képtelen vagyok túllépni az akkori szerelmemen. Még mindig csak ő kell nekem.
2017. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
17 éve? miféle lelkibeteg vagy? egy egészséges ember tovább tud lépni.
2017. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 nem vagyok lelkibeteg (még), egyszerűen csak rajta kívül mást nem tudok szeretni. Próbálkoztam több mint 20 alkalommal is, nem működött.

A szerelem nem olyan dolog, amit be lehet szabályozni, ki lehet könyörögni, vagy el lehet lopni. Nékem ő az Igazi, ezért nem tudok túllépni rajta. Akin túl tudsz, nos, ő soha nem is volt neked szánva.

2017. júl. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt a dolgot nehéz elmagyarázni. Én egy idő után beletörődtem, úgy gondoltam hogy ha mindig csak negatívon látom a dolgot akkor életem végéig szomorkodnék. Ez van és kész, legyen ez a mottód egy ideig. Próbálj többet lenni a barátaiddal és légy kitartó. Remélem hamar megerősödsz :)
2017. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy mennyi jobb pali van a világon, akik arra várnak, hogy valaki ennyire szeresse őket, és ők is ennyire szeressenek valakit. :) Ilyenekért nem éri meg egy könycseppet sem elpazarolni.

Bár én fiú vagyok, de nekem az segített a túllépésen, hogy sok időt töltöttem emberek társaságában, ugye ez ad egy bizonyos tartást, amit publikusan mutatnod kell, mivel rákényszerülsz, és ha ehhez hozzászoksz, akkor egyedül is erősebb leszel. :)

Nem tudom, hogy tudnék-e ezen kívül tanácsot adni, de szívesen segítenék, ha írsz. Ha nem, akkor is próbáld ki amit mondtam, hátha segít. Sok sikert!

2017. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nem nagyon volt ok a szakításra". Ó, dehogynem volt ok. Gondolom a srác is hasonló korú mint te, így ha nem érezted, hogy van ok a szakításra, akkor valószínűleg a hormonjai beszèltek belőle. Mert ugyebár ebben a korban tombolnak a hormonok, kb minden második fiúba/lányba "szerelmes" az ember. Jól is tette, hogy szakított, inkább minthogy megcsaljon, vagy hogy évekkel/évtizedekkel később mikor már családja van, egyszer csak kattanjon egyet és azt mondja "b+ én még nem éltem ki magam". Most fiatal, most élje ki magát, most kell tapasztalnia, és neked is most kéne (és itt most nem arra célzok, hogy dugasd meg magad mindenkivel, mint a mostani generáció).

20/L

2017. júl. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!