Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egyik osztalytarsam(14 eves fiu) felment anotalkra, talalkozott egy lannyal (15 eves) beszelgettek meg minden,eddig oké. Az erdekes resze pedig az, hogy elkezdtek szexchatelni, (ezt onnan tudom, hogy elkuldott egy screenshotot nekem.) Masnap ramir azzal, hogy kuldott a csaj neki pucer kepet. Azt mondta rendes csaj, bar nem is tudom, hogy 15 evesen kellene-e neki ilyeneket csinalni. //semmi kozom hozza, csak a velemenyetekre vagyok kivancsi. //

2017. júl. 20. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te vagy a "lány barát" a történetben. Féltékeny vagy?
2017. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem talalt, egyik haverja vagyok 14f

Valszeg azert osztotta ezt meg velem mert menozni akar lol

2017. júl. 20. 22:36
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
És jó csaj? Jó képet küldött? :D
2017. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen barát nem barát...
2017. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem undorító dolog, sajnos volt olyan lány, aki a képküldős technikával próbálkozott nálam, erkölcstelennek tartom.

Fiatalként írom, nem befásult vénemberként. :D Nem csak a korral van a gond, hanem ezzel a r¡b@nckodással, szerintem ez semennyi idősen sem elfogadható.

2017. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3 nem tudom, kiderul

4 nem érted, van elozmenye ennek ;d

5 teljesen egy velemenyen vagyok veled

Koszi a valaszokat

2017. júl. 20. 23:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az benne van a pakliban hogy fel akar vágni előtted. A lány számára nincs olyan hogy erkölcs. Szerintem meg se gondolja a csajszi a dolgot. A barátodba meg dúlnak a hormonok és mért ne használja ki az alkalmat módon gondolkodik.
2017. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Neten simán előfordulhat, hogy nem is lánnyal beszélt, hanem egy fazonnal, aki nőnek adta ki magát, és lopott képeket küldött neki. Perverzek mindenütt vannak.
2017. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!