Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az exem miert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az exem miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés

Tavaly ősszel szakitottunk. Nem keresett, csak januárba. Akkor ki akart használni.

Aztán semmi nem történt... Egészen a tablofotozasomig. Egy fotót feltettem, a

bedühítőzte. Nem ertettem miert.

Ilyentájt kérte, hogy az ablakon nezzek ki, es egy lannyal sétált, akit kezdettol fogva utalok. Es kuldott a csajrol es a kutyarol a képet, amire odairta, hogy eleteim💜💜.

Aztan juniusvége fele berugva ramirtak az unokaoccsevel, akit mar letiltottam par nappal a felkeresesem elott.

Most pedig belikolta az uj profilkepemet, ami meglepett, mert eddig alig jelentkezett, sose likolta a képemet....mert az ex az GÁZ..szerinte...januarba legalabbis igy allt ehhez.

De mar ket alkalommal is lebukott, hogy az utcankba biciklizik, már egyedül...vagy a kutyajaval. A lannyal joba van, de nélküle lattuk.

(Volt mikor az utcan voltam, anya a sarkon és az se zavarta, hogy anya latta, hogy a mi utcankba jon, pedig tudja, hogy haragudnak rá.-ez ket napja volt )

Szerintetek mit tegyek? Én koleszos leszek mostantól, elballagtam. De szeretem őt, habár szerintem sosem felejtem el a sok fajdalmat amit ő okozott.



2017. júl. 20. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nyomorékkak miért foglalkozol? Azért csinálja, mert sok a szabadideje.
2017. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet valoban unatkozik...de lehet hogy mégis szeret
2017. júl. 20. 23:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Fölakarja magára hívni a figyelmet, hogy hátha majd megsajnálod. A helyed én hagynám. Nagyon belédzúgott és majd rá fog jönni hogy nem éri meg veled foglalkozni és a végén abba hagyná.
2017. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andicika ***** válasza:
Újra ki akar használni csak nem mondja a szemedbe. Hidd el, nem akarod 2x ugyanazt a filmet megnézni :)
2017. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobb lesz neked ha nem foglalkozol vele hidd el. Ha szertne akkor nem viselkedtett volna így. Inkább ismerkedj az új sulidban addig is meg ne foglalkozz a sráccal :)
2017. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben :) köszönöm a valaszokat!
2017. júl. 23. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!