Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gáz hogy még nem is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dundus1000 kérdése:

Nem gáz hogy még nem is csókolóztam 16 évesen? Azért kérdezem mert a barátaim 70 %-a nem is szűz 16/f

Figyelt kérdés
2017. júl. 20. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy gáz. De az igazi gáz az ha a köv 10 évben se fogsz.
2017. júl. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Az, hogy nem csókolóztál még tényleg egy kicsit furcsa... nem azért, mert gáz lenne mások előtt... inkább szomorú.

Az viszont nem baj, hogy még szűz vagy.

2017. júl. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
87%
Figyi, itt csak az számít hogy te hogy gondolod! Ha nem zavar, akkor ne stresszelj rajta, ha meg mégis zavar, akkor tegyél ellene és ismerkedj ;)
2017. júl. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Dehogy gáz . Az gáz amit a mai tinik többsége csinál. Nem kell mindent elsietni , akkor fogsz csokolózni amikor ott van azideje ès a megfelelő személy .
2017. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 I noor Y ***** válasza:

Szerintem 20 eves kor alatt semmi ilyen nem gaz

Utanna mar nyomos indok kell hozza h ne legyen az

2017. júl. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Mi a barátommal 17 évesen jöttünk össze és akkor volt mindkettőnk első csókja. Ha valaki ezt gáznak érzi akkor mi azok vagyunk. :) Én mindenesetre boldog vagyok, hogy nem 12 évesen részegen a diszkóban csattant el az első.
2017. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 17éves voltam :) és azóta sem smároltam olyan csajal aki anyira tudott :)
2017. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!