Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki elég régóta bejön nekem és nemrég szakítottak az egyik barátnőmmel. Volt egy osztálykirándulás ahol nem igazán figyeltek rànk a tanárok és én a barátnőimmel voltam egy szobában ő pedig a többi fiúval. Írtak nekünk hogy menjünk le hozzájuk de csak én akartam menni és ő felajánlotta hogy feljön értem. Aztán együtt mentünk le és miután a szobában voltunk nem volt hova ülnöm és mondta hogy az ő ágyán lehetek. Beszélgettünk egy ideig aztán pedig én szóltam hogy már megyek, ő pedig kikisért (több fiú volt ott és kissé fura volt a dolog). A szobából nem lehetett az ajtóra látni és sötét volt és amikor kinyitotta nekem az ajtót, egy kis ideig a derekamra rakta a kezét... Volt párszor olyan hogy segített vinni valamit, csak leejtette és nem tudom nem-e csak azért volt az egész hogy a haverjaival röhöghessen rajta egy jót...

Huh...Megírtam egy regényt, remélem lesz normális válsz is:)


2017. júl. 21. 04:09
 1/3 Amenadiel ***** válasza:
100%
A kérdésre válaszolva,van.
2017. júl. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esélyed az van. Mennyire vagy jóban azzal a barátnőddel?(Megéri őt leváltani a srácra?) Meddig volt együtt a másik lánnnyal?

Egy kicsit legyél azért gyanakvó, nem nehéz trófeává válnod ;) (18/F)

2017. júl. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A barátnőm szakított vele, de már beszéltünk erről és ő azt mondta, nem bánná:)
2017. júl. 21. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!