Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy bárkivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy bárkivel el tudnám képzelni? 16/F

Figyelt kérdés

Persze vannak olyan lányok akik egyből tetszenek, megfog valami(Szeme, ajkai, általában az arc összharmóniája). De egy jó párszor történik, hogy elsőre nem is jön be, ezért csak barátkozni megyek oda. Az idő múlásával valahogy észreveszek olyan apró dolgokat amik megtetszenek.

Most már kísérletezek vele hogy egy-egy lányban minél- hamarabb, több nekem tetsző dolgot találjak.

Úgy érzem hogy nem tudok magamnak kit találni, mivel kábé mindenkivel el tudnám képzelni magam...



2017. júl. 21. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Örülj neki
2017. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert piszkosul ki vagy éhezve.
2017. júl. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Huha...átérzem a helyzetedet, pedig én lány vagyok. :D Már annyi fiú tetszett meg, akárhova mentünk, de persze soha egyikkel sem lett semmi a gyávaságom miatt. De ki tudja, talán majd egyszer lesz bátorsága egy fiúnak odajönni hozzám. :)
2017. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 Igen elég valószínű :D
2017. júl. 21. 15:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, szinte minden szembejövő fiúban megfog valami. Elég szar dolog. :D
2017. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elképzelni ellehet sokmindent sajnos, valamikor hányok a gondolataimtól :'D, vagy este valami horror story beugrik xd
2017. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Mert ki vagy éhezve nagyon :D
2017. júl. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!